Інструкція по виготовленню млинців з заваром

Додайте будинок в сірі будні, казку Млинці варені Я використовую молоко, а потім я зроблю завару. Підготовляти такий десерт простий, в той час як смак не може бути переданий слів. Намагатися!

Для сімейного чаю або для сніданку з чашкою кави відмінно підійдуть такі млинці. Приємний, солодкий ранок надасть вам! Окремо хочу відзначити метод приготування свінгери Він завжди поставляється з цим рецептом.





Тісто для млинців на молоці Сьогодні видання "Сайт" розповість вам, як млинці з custard. Вишукане лікування!





Млинці інгредієнти
  • 500 мл молока
  • 200г борошна
  • 2 яйця
  • 2 ст.л. соняшникової олії
  • 1 ст. цукру
  • 1 ч.л. розпушувача
  • щіпка
  • фургон


Інгредієнти для custard
  • 500 мл молока
  • 3 ст.л. борошна
  • 2 яйця
  • 70г вершкове масло
  • 200 г цукру






Підготовка
  1. Щоб приготувати млинці в глибокій мисці, поєднати молоко, борошно, яйця, рослинне масло. Подивитись його добре. Потім посипають цукор, розпушувач, дрібка солі і ваніліну. Подаруйте його міксером і залиште на півгодини.



  2. Змастити сковороду маслом і встановити її нагрів на середньому вогні. Змішайте млинці з двох сторін до ірдиного кольору, складіть їх в палі.



  3. Щоб зробити заварний, збийте вершкове масло. У окремому контейнері поєднують яйця, цукор і борошно. Перемішайте все ретельно вручну або за допомогою міксера.



  4. У сковороді прогрійте молоко і додайте збиту суміш. Постійно помішуючи, доведіть до загущення. Після приготування видаліть з вогню і залиште на охолодження. Смажений вершковий віск разом з вершковим маслом до консистенції повітря.



  5. Змастити кожен млинець з половиною столовою ложкою вершки. Далі на краю кожного млинця викласти 2 столові ложки вершки і акуратно розкачати в трубку.



  6. Це, млинці Готовий. Бодибилдерши!





Я також запропоную вам дізнатися, як зробити мереживні фінські млинці в духовці. Вони вийдуть, щоб заздрити всіх: пишні, ніжні, плавлені в роті, як омлет з дитинства, крім цього солодкі!



Такий вишуканий делікатес можна подавати з гідністю до святкового столу. Обов'язково варити їх. млинці з custard. Я впевнений, що кожен, хто намагається їм порадувати цей солодкий десерт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное