Як випікати соди можна власноруч

Моя батько подарувала мені поїздку до роботи нещодавно. Я шукав щось в рукавному відсіку, відкривши його, і є вафельною соди. По-перше, я був маленьким дискурованим. Поки вона не була від нещасного випадку. Для неї Дад знайшов тисячі і одне використання. Звичайно, я знав, що сода є універсальним засобом, але...





Сьогодні "Сайт" Вона розповість вам, як сода допомагає впоратися з автомобільні вікна І кілька хитрощів. Знайди автолюбителів!

Заморожені вікна в машині Автомобільне вікно є фокусом.? Не проблема, особливо якщо у вас є пачка содови у вашому білковому відсіку. Все, що потрібно зробити, це залити соди в якусь сумку або носку і покласти її в зручне місце в машині. Сода добре поглинає надлишок вологи. Завдяки цьому сумка зі скла більше не туману і замерзання.

доб. 114



Сода також допомагає позбутися неприємних запахів в машині. Знову можна залишити трохи соди в сумці біля джерела неприємного запаху. Для лояльності ви можете розкласти кілька мішків навколо автомобіля. Головне не забувати про зміну начинки сумок з часу до часу.

Р



Крім того, сода допоможе в очищенні автомобіля. Невеликі забруднювачі легше очищати себе, ніж шукати допомогу в машинній мийці. І ось де працює сода. Він здатний очистити гумку від нальоту. Змішайте соду з водою в співвідношенні 1:1. Ви отримаєте досить товсту пасту, яку потрібно нанести на поверхню на пару хвилин, а потім очищати грубою щіткою.





Чим виглядає шинка після цього. Крім того, це допоможе розширити термін служби шин на не менше одного сезону. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.





Однак не варто використовувати соди для очищення автомобіля зовні, але соди можуть пошкодити поверхню і залишити подряпини на ньому. Використовуйте його акуратно.





Сода також корисно в аварійних випадках, коли потрібно терміново зробити міні-ремонт. Сода і суперклей разом створюють великий шов на пластикові деталі. Вам просто потрібно приклеїти поверхню суперклеєм, а зверху посипати соду. Зайдіть протягом декількох хвилин, і це буде безпечно. Завдяки соди, шв стане герметичною.

р.



Це як ви можете ущільнювати будь-які тріщини. Моя тато використовується для фіксації системи охолодження. В принципі можна приклеїти тріщини на вітровому суші, але вони будуть помітні. Це тільки тимчасовий захід.





Як видно, сода є дивним інструментом, без якого мудро досвідчений моторист не може обійтися. Наприклад, я завжди залишаю шкарпетки з содовою в нічний час. Я забута, що вікна автомобіля. Ви вносите пачку содови у вашому білковому відсіку ще?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное