Вибір незвичайних кімнатних рослин

Багато моїх друзів на слово «домінантні рослини» відразу приходять до розуму геранію, фікусу і фіолетового в керамічному горщику. Але не мій мама! Вона, як допоміжний вентилятор горщиків, збирає рідкісні горщики протягом 5 років. дивний-рослин для дому. Якщо ви хочете, щоб ви могли створити щось схоже на це!

Сьогодні видання. "Сайт" Я приготував для вас, шановний читач, вибір найбільш вази для дому. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

До речі, майже всі рослини представлені сукуленти. Не вимагають занадто болючих і складних процедур догляду.





Незвичайні рослини
  1. Зобрані листя цієї позаземної декоративної рослини нагадують корксуру. Власне, завдяки своїй листя, рослина отримала назву «чорнилом». Ця рослина дуже швидко зростає. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Але це не так. Самі листки в дивовижному вигляді! Бажаєте прикрасити кухню цим горщиком?





  2. Аромат слизу не приємний! Цей невеликий негабаритний соковитий з незвичайним плямистим або смугастим квітковим запахом з м'яса, що, таким чином, приваблює мух до запилення. Цей горщик виглядає незвичайно. Рослина не переносить пересадки: якщо коріння пошкоджені, скажуть до неї відразу. Решта дуже невибаглива. Легка любов, не потребує обприскування.

    р.



  3. Я дуже дивився Ariocarpus, або досить один з його видів - Ariocarpus тріщина. Це без хребта кактуса. І це його перша функція. Друге дуже повільне зростання. Кактус займає близько 45 до 50 років, щоб досягти дециметра в діаметрі. І третій густий корінці, щільно переплітається один з одним.

    Все це дозволило екзотичному сукуленту виростити в місцях, де практично немає інших представників флори, а саме: в щілинах скелястих скелях і скелястих скелях.





  4. Ще одне справжнє диво природи - літхопи. Вони живі камені! Англійський ботаніст Бурчелл, який вперше відкрив ці рослини в 1811 році під час подорожі по пустельній області Великого Карро, один раз вирішив розслабитися і сісти поруч з крилом гальок. На закритому огляді з цих каменів він знайшов рослини, які майже повністю були у формі і візерунка. Так було виявлено літхопи турбіни. В даний час є 37 видів стебел. Рослина походить від піщаних і кам'янистих пустель Південної Африки, з Намібії, Ботсвана та Південної Африки. Надземна частина - це два змащених товстих аркушів, відокремлених мілкоподібним відрізком, з яких з'являються педукле і нові листки.

    7040440



  5. Що вражає мене найповажніше! Цей прекрасний завод вирощує з декількох розеток. Соковиті листя в кінці мають прозорі вікна, завдяки яким світло поглинається, і нагадують водяні повітряні кулі. Рослина любить яскраве освітлення і відчуває себе комфортно при температурі не вище 30 градусів влітку і 18 градусів взимку. Обприскування гаворті не вимагає. Краще поливати його з піддону. З гаворті Коопера можна створити надзвичайно красиву краєвиди!





  6. Трачідра нагадує відчуження серед кімнатних рослин. Це новий флористичний тренд в інтер'єрі декору. Оригінальна форма листя і яскравого зовнішнього вигляду стають все більш популярними серед любителів вітчизняних рослин. Неприємні і екзотичні форми рослини овають до важкого і африканського клімату, до якого вона повинна адаптуватися. Під час посухи зберігають вологу, листя трачандра скручують в щільної спіралі. Коли цвітіння з сукулента виходить м'який аромат ванілі.





  7. Перехрестя Рівлі виглядає досить привабливо, легко відтворює, легко доглядати за. Ця рослина дуже приваблива для маленьких дітей у вигляді листя, схожих на ягоди. Однак це варення дуже отруйний. Тому ця рослина категорично не підходить для вирощування в дитячих садках і квартирах, де є маленькі діти.



  8. Чому кажуть що-небудь, просто подивіться на це незвичайне створення природи. Crassula Umbella прекрасний в будь-який спосіб! Ця невибаглива рослина може витримати світло, тінь і не потребує поливу протягом тривалого часу. Зовні нагадує гриб або торт з квіткою, вирощеним з нього.

    (Рівне)





Також я пропоную, як підкреслити зелень в вазах гідності інтер'єру. Красивий і функціональний!



Зробіть такі незвичайні номери саджанці Неподалік гостей. Багато екзотичних квітів красиві і привертають увагу всіх, поки не вимагають особливого догляду.

Якщо у вас є спеціальні рослини, я буду щасливий, якщо ви поділитеся своїми фотографіями з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное