Які шарфи носити взимку

Згідно з Evelina Khromchenko, покупка шарфа є одним з найбільш розумних інвестицій, особливо для жінок.



Немає наряду модної жінки в комплекті без стильних аксесуарів. Кожен раз року вимагає оновлення шафи з різними модними речами, які пізніше допомагають нам створювати чудові цілісні образи.

Сьогодні видання. "Сайт" розповість Як носити зимовий шарф комфортно почувати себе в холодному сезоні і одночасно збираємо захоплення пасерами.

Як носити шарф з пальто

Зазвичай необхідно виділити буквально 5-10 хвилин часу, щоб дізнатися, як зв'язати шарф стильно. Стильні поради Evelina Khromchenko допомагають і навіть зменшити цей час на кілька секунд.

«Чи варто просто кинути продукт навколо вашої шиї, залишаючи краї, щоб падіння, так як ваш образ відразу почне грати з новими кольорами», - говорить Ведучий, і варто відзначити, що вона дійсно знає, що вона йде про.



Осені краї візуально розтягують силует, через який жіночий малюнок виглядає струнким. Цей спосіб годування шарфа неодмінно підійде елегантним жінкам, які використовуються для того, щоб бути лаконічними і стриманими в усьому.



Додати до зображення пухкості і свободи можна кинути шарф на одному плечі. До речі, в похмуру погоду краще зафіксувати аксесуар за допомогою ременя, щоб не випадково втратити улюблену річ, показуючи на вулицях міста.



Поза «Ложки» Ще один простий, але стильний спосіб носити шарф, щоб зробити петлю з неї. Головною перевагою є можливість регулювання рівня декольте і довжини країв, можна затягнути продукт затягнутим або, навпаки, розсипати шарфом.



Поза «Ложки» Щоб зробити петлю, потрібно просто скласти шарф навпіл по довжині і розмістити край петлею з одного боку, а кінці тканини з'єднуються на інший, після чого залишається тільки нарізати краю шарфа в петлю і випрямити її на свій розсуд.

Однією з найбільш успішних рішень зимового сезону є покупка шарфного сноду. Він не тільки стане стильним доповненням до образу, але і виконує свою основну безпосередню функцію - він захистить від снігу і вітру.



GettyImages Evelina Khromchenko особливо рекомендує звертати увагу на цей метод жінкам, які мають тип фігури груші. До речі, найкращий сон виглядає в поєднанні з пальто стилю «кокон» або «блан».

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Сьогодні Люба @ld_knitting випустили опис для цього стильного snood #corner_snood. Коли я побачила його в стрічці Люба, моя перша реакція була, - Я хочу той же. Через кілька днів я побачила Люба під час тестування і без нього написав заяву. Посміхатися на мене і тепер я володію цим стильним аксесуаром. Ви хочете? Після чого запустіть в Любу для покупки МК, оскільки вона має знижки, на честь виходу опису. Опис дуже детальний і зрозумілий, навіть новачк може впоратися. Ну, якщо ви не знаєте, як в'язати, напишіть мені і я буду щасливим в'язати для вас. До речі, цей соноже доступний. Це 2300. Можна додати капелюх, рукавиці. #knittednood #snoodspits #knitting-on-order #snood #knitting

Повідомлення від Knitting..hand made % (@burlako_knit) 26 Oct 2020 в 12:11 PDT



Щоб виглядати максимально жіночним і елегантним, варто заміняти звичайні зимові шапки з теплими шарфами і модними шарфами. Те ж сам сон, не тільки обгортаючи шию, але і покриття голови, не тільки зігріти, але і виділятися з натовпу.



Поза «Ложки» А ми сподіваємося на те, що емеліна Хромченко допомогла зрозуміти, Як носити шарф взимкуЗавжди дивимося оригінальними і повними.

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное