Як повісити штори без карнизів

«Текстиль на вікнах 80% робить інтер'єр більш красивим!» – один раз сказав мій друг, який працює дизайнером інтер'єру більше 10 років. Відкриття вікна панчохи Не залиште байдужим. Однак виникають ситуації, коли неможливо прикрасити приміщення або лоджію традиційним способом. Потім потрібно повісити штори без карнизів.

Сьогодні видання. "Сайт" Забезпечує відмінний вибір ефективних методів, Як повісити штори без використання карнизів і бурів. Я не хочу, щоб я був чоловіком.





Як повісити штори на вікно
  1. Перше, що варто звернути увагу на кафе. Міні-гофрики дуже зручні, коли необхідно влаштувати незвичайне вікно або відкриття невеликих розмірів. Краса такого карниза полягає в тому, що не потрібно свердлити що-небудь для його монтажу, а штори виглядають дуже стильно. Просто зануріть поверхню рами, приклейте тримачі, протягніть карниз через штори і закріпіть його в тримачах.





  2. Хороший спосіб є тимчасовим. подвійне проникнення під помилковим карнизом, для якого підійде будь-який сегмент легкого пластикового або алюмінієвого профілю.



  3. Тканина наклеєна на склі підходить як для відкриття, так і для глухих клаптиків. Цей метод простий у виконанні, так як тканина зі скла можна видалити в будь-який час, а вікно промивається. Для фіксації використовують: крохмальний кластер, розчин води і тертого мила, цукровий сироп і навіть вода з вареної пасти. Композиція наноситься на скло, після чого наноситься завіса. Тканина також може бути просочена фіксуючим складом для кращого вписання до скла і гладкого колодязя.





  4. Установка штор Підходить для знімних вікон. Для цього варіанту знадобиться звичайна лляна гумка. Вставте її в завісу на завісу, а потім покладіть отриману петлю поверх знімного каркаса так, щоб отримати між притисками.



  5. При установці рулонних жалюзі в звичному розумінні не потрібні карнизи. Штори на балконі можуть бути на сітці або зверху отвору. Однак якщо балкон оснащений розсувними вікнами, то встановіть жалюзі на кожному з них не вийде.



  6. Хороша ідея методу застібки-купе на гаках, якщо штори забезпечені петлями або люверсами. Іноді це єдиний спосіб кріплення уздовж скошованої лінії віконного простору кухні, бухти або сходів.



  7. Для зручності кріплення небажано використовувати важкі тканини і зробити штори на дуже підлогу. Є багато легких тканин і цікавих сортів пошиття коротких штор, які можна закріпити безпосередньо до скла на прозорих силіконових всмоктувальних чашках.





Штори і тюлі приходять в різні кольори, фактури і з різних матеріалів, тому важко підібрати варіант, який прикрасить приміщення. Я хочу, щоб краще відразу. Я пропоную вам дізнатися, як вибрати штори, а точніше, які помилки уникати. Збережіть його, вам буде потрібно!



Цей метод простий, простий у використанні і досить бюджетний. Тим не менш, є час, коли просто неможливо підвісити. без рукавівй Це стосується штор з дуже важкої тканини. А також ситуації, де штори йдуть на підлогу або коли штори обов'язково рухаються.

Багато залежить від стилю приміщення. Для класики віддають перевагу важким завісам, а мінімалістам можуть бути вміст зі світловими рулонними шторами. Для кухні в стилі Прованс вішайте легкі штори на карнизі, а вболівальники лофт можуть дозволити собі будь-які штори, до тих пір, поки вони гармонізують з інтер'єром.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное