Як може стати старий шарф?

Коли ви замерзли на 3 градуси нижче нуля, як мені, суворий зимовий холод досить вижити. Ви повинні носити все, що ви маєте під рукою. Більшість всіх, спина холодна, делікатне місце, щоб говорити. Це дає вам багато дискомфорту. А тепер я знаю, як утеплити.





Редакція "Сайт" Вона розповідає, як відтворити старий в'язаний шарф так, щоб взимку холод не страшний.

Як зробити жилет Для утеплення потрібно затишне Зимова курткай Звичайно, це буде легко купити його в магазині, але ми не любимо явних способів. Так само, як Ольга Папсуєва, пансіонер, який ніколи не перестає надихати нас. Так що цей час ми взяли приклад з неї і вирішили зробити жилет своїми руками.





Ви думаєте, що Вам потрібні спеціальні навички або багато часу? Ні, я не зробив. Все, що вам потрібно, є старий в'язаний шарф, два кнопки і половина часу. Ви не можете думати про простий рукоділля.





Спочатку виберіть правий шарф. Довгий і теплий. Бажано красивого кольору і в'язання, щоб ви хотіли виглядати на ньому. Потім підберіть кнопки в тон, нитки не будуть зайвими. Ми можемо зробити роботу.





Вам потрібні кнопки на кінцях шарфа. У відео нижче ви можете побачити, як Ольга Папсуєва помістила їх. В цілому немає великої різниці. Тепер складіть шарф навпіл. Потім малюйте його на себе, кидаючи кінці за спиною. Залиште стільки, скільки потрібно перед вами. В цілому шарф повинен бути досить довго для своїх кінців, щоб конвержувати перед собою.

34316886



За закінченнями шарфа слід перехрестити на хресті. Це буде краще, і тепло буде занурюватися довго. Після кінчиків шарфа витягти передній.





У вас вже є кнопки зшити тут. Він фактично взяв хвилину і половину. У верхній частині нашого жилету потрібно закріпити. Не потрібно робити петлі, це в'язаний шарф, просто пропускають гудзики під нитками.





В основному жилет готовий. Тепер ви повинні сидіти перед дзеркалом і ви можете виходити. В'язаний шарф не занадто об'ємний, тому такий жилет можна носити як під пальцем і під зимовою курткою. У ній можна піти на роботу, щоб не замерзнути в прохолодному офісі, а також носити в домашніх умовах. Ні зимові морози страшні!





Тепер обіцяють відео, в якому можна подивитися процес виготовлення простого жилета. Ольга Папсуєва докладно показує все.

про:blank

Красивий жилет, це не так? Ми любили це так багато, ми пішли в офіс. Що неправильно, це тепле і затишне. Втеча зимового холоду будь-які засоби хороші. Як про це утеплення?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное