Чому танець в стилі племінної настій

«Я практикуючу йога і танці в стилі племінної настою протягом багатьох років. У своїй 12-річній практиці я поліпшила свої навички, щоб стати інструктором і допомогти іншим покращити. Якщо ви думаєте про те, чому я вирішив вивчити ці області, відповідь полягає в тому, що вони доповнюють один одного ідеально.

«Яга дає силу і баланс, і танцює робить рухи плавними і навчає вас слухати ритм, а не тільки в музиці, але в всьому Всесвіті», - сказав Єкатерина Соколова, йога інструктор і племінний викладач.

р.



Стиль племінної фузії в результаті поєднання декількох напрямків танцю в одну. Трибаловий fusion Dance містить елементи фламенко, храмові танці Індії, живих танців, а також американський кабарет і йога.





«Якщо ви не знаєте, що робити, починайте танці!» Хороший танець може не тільки заважати і зануритися, але і благотворно впливати на ваше благополуччя - це те, що мій інструктор йоги ніколи не втомився від повторення. І додав він: постіль Я ще не турбувати.





Після прослуховування цієї консультації я колись почав знайомитися з різними напрямами танцю і походив по історії Катерини Соколової, вона розповіла про її досвід поєднання йоги і танцю в стилі племінної фузі.





Сьогодні видання. "Сайт" Він хоче розповісти вам, як зберегти хорошу поставу в домашніх умовах за допомогою простих танцювальних рухів.

Танцювальний рух
  1. Початкова позиція повинна бути прийнята першим. Покладіть ноги трохи ближче, ніж ширина плечей і злегка згинайте коліна. Затягніть живіт і підніміть груди, знижуючи плечі вниз.



  2. Потім, зберігаючи тальвіс ще, спробуйте перемістити духовки і груди спочатку зліва, а потім вправо. Повторити вправу 10 разів в обох напрямках.



  3. Після засвоєння бічних рухів можна додати рухи грудей вперед і назад. На жаль, утримуючи тальвіс все ще, заковтнувши груди спочатку вперед, а потім назад. Повторіть вправу 10 разів в кожному напрямку.



  4. В кінці потрібно об'єднати чотири попередні рухи в один круг і повторити його 10 разів в кожному напрямку.





Виконуючи ці прості рухи не тільки поліпшують поставу, але і допомагає тонувати м'язи тіла, заряджаючи його вігор протягом усього дня.

р.



Що робити. При бажанні можна додати в базові рухи племінних фузійних танцювальних кругових рухів голови, плечі та стегна. За словами Катерини Соколової, це допоможе втілити енергію в гармонію по всьому тілу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное