Вибір сучасних моделей шарфа

Кожен сезон вимагає свого стилю і гармонійних комбінацій, що означає, що деякі моделі зростуть до вершини модного Олімпу, а деякі моделі зростуть до вершини. стати антитрендомй Грудень - це час, щоб зігріти, і без шарфа в цьому випадку не обійтися!

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість про те, що. шарф Варто відмовлятися від зайвих зусиль. А також поділитися порадами модних стилістів про те, як і чим їх замінити.





Як носити шарф взимку
  1. Стилісти рекомендують викинути з шафи капелюхи і шарфи зі склом, з хитрими візерунками, камінням, великими ювелірними прикрасами, квітами і іншими непотрібними елементами. Пам'ятайте: тепер тренд лаконічний і простий, так що простіше ваших аксесуарів буде, більш стильний ваш образ буде.





    Головна Головна
  2. Забудьте про сонечко. На жаль, мода для них в минулому, і вони також повинні бути покинутими. Не круто прямо зараз.



  3. Великий шарф також залишає модні рейтинги. Краще віддати перевагу більш елегантним і жіночий.



  4. Також не дуже актуально буде виглядати шарф і капелюх з одного набору. Виберіть капелюх і шарф в одній колірній гамі, але відрізняється за текстурою. Це зробить зображення більш цікавим!



  5. Не забудьте про якість шапок і шарфів. Спробуйте вибрати натуральні матеріали, потім зовнішній вигляд виробу буде набагато привабливіше. Дизайнери рекомендують модистів шемале яскраві соковиті відтінки, і потрібно, щоб шарф гармонує з основним нарядом.



  6. Довгі шарфи касмера - заміна на нудні в'язані синоди. Він також теплий, але набагато красивіше. Не боятися носити шапки і шарфи різних кольорів і кольорів. Головне - зловити свою сумісність! Справжня знахідка цього сезону буде халатом.





  7. Не секрет, що зимові шарфи підходять під зовнішній одяг - пуховики, шуби, куртки. Вибираємо аксесуар в тон або за принципом контрасту до вас. Але пам'ятайте, що найбільш актуальні відтінки шарфів стануть молочними, зеленими, помаранчевими, жовтими, бордовими, пурпурними, гірчицею і мохою.



  8. Модно виглядають широкі монотонні шарфи, в яких можна обмотати голову. Він виглядає трохи ексцентричним, але досить зрозумілим, тому що він холодний. Але переконайтеся, що шарф не має омпози. Це прозорий антитренд. Але довга бахрома вітається!





Згідно з Evelina Khromchenko, покупка шарфа є одним з найбільш розумних інвестицій, особливо для жінок. Я пропоную вам дізнатися, як носити зимовий шарф, щоб відчувати себе комфортно в холодному сезоні і одночасно зібрати захоплюючі погляди пасерів.



Ну, я сподіваюся, що ці поради допомогли зрозуміти поточний шемале Зима, щоб не знижувати преміум на немодному Я хочу, щоб ви завжди виглядали стильно, оригінально, і ваш образ був завершений!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное