Як прикрасити вази для зимових свят

Початок в середині грудня свінгери на зимові свята. Я збираю новорічні гірлянди з далекої полиці шафи і повісити їх на стінах, покласти ялинку, прикрасити її яскравими кульками, а закріпити сніжинки на вікнах. І я не забуваю про мої улюблені горщики, оскільки вони також потребують трансформації!

Квіти не тільки очищають повітря і знімають стрес, вони сприймають десятки сигналів і навіть здатні відчувати вкладення. В квартирі є реальні сім'ї, і це не гарна ідея залишити їх під час новорічних свят.

Габаритний зображення



Найкращі Заводи для дому Сьогодні Редакція "Сайт" Розкажіть, як швидко і незвично Кошик Новорічний день. Я хвилююсь з ідеями #3 і #5!

  1. Найлегший спосіб і в той же час трудомісткість полягає в досягненні рясного цвітіння зимих домашніх тварин. Для Шлюмберга, або, частіше, Декамбрист, почав цвісти за зимові свята, вам буде потрібно спеціальне догляду за ним не менше 2 місяців до заходу. А можна купити поінсеттію (також називається «Різдвяна зірка»), яка продається в будь-якому квітковому магазині до Нового року. Ця ваза є справжнім символом Різдва і вона виглядає дуже яскраво і святково!





  2. Якщо у вас є час і дізнатися, як в'язати, можна зробити «скатертини» для квіткових вазонів. Яскраві светри підійдуть маленькі яскраво-зелені сукуленти. З різнокольорових вовняних ниток буде яскравим теплом Кашпо.



    р.



  3. Будь-яка квітка буде відчувати себе справжнім Різдвом Христовим, якщо ви повісите його на своїх гілках. Новорічні іграшки! Зверніть увагу, що не варто використовувати великі і важкі кульки у вигляді прикраси. Іграшки повинні бути закріплені таким чином, щоб вони не пошкодили стебла і живці листя. Під їх вагою гілки рослини не повинні згинатися і розбити. Ідеально підходять фігури безважних пластикових, фольгованих картону, повсті. Для кріплення краще взяти товсту м'яку нитку, щоб не пошкодити ніжні стебла квітки.









  4. У грунті з рослинами можна приклеїти кілька Різдвяні фігуркий Пінгвіни, сніговики, різдвяні дерева, оленя, варення, дзвіночки.



  5. Моя дитина дуже любить вирізати сніжинки, а потім приклеїти їх не тільки на вікна, але і на горщиках рослин. Цей декор виглядає дуже красиво!



  6. Фарби акрилові можна пофарбувати на горщиках новорічних оповідань: манжети сніговиків, сніжинок, ялинових гілочок або смоли.



  7. Ще два варіанти розваг. р.



  8. Ця ідея обов'язково оцінить любителів сукулентів! Какті та інші сукуленти – дивовижний матеріал для створення вертикальних живих композицій.





Також я пропоную, що ви знайомитеся з вибором яскравих ідей квіткових полиць для будинку. Якщо ви любите квіти, ці варіанти для вас!



Ви можете самі зателефонувати одержувачу. святковий!

А коли новорічна розвага пройдено, можна сміливо зняти блискучу упаковку, щоб вітчизняні рослини знову взяли свої звичні місця, радуючи око і роблячи частину свята навіть на звичайному будні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное