Як замінити червоний ікра

Напередодні новорічних свят варто задуматися про святковий стіл. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. ікрай Червона ікра - це дорогий продукт, і його вибір слід серйозно прийняти.

Я не хочу купити підробку і руйнувати настрій свята. Але, крім розчарування, ви також можете отримати серйозний удар для здоров'я. Сьогодні видання. "Сайт" розповість вам, як Смоктатиі як його можна замінити.





Як перевірити червоний ікра
  1. Ікра не найкращий вибір. Як правило, продають ікру, які по термінам зберігання не можуть бути упаковані в банки або був попередньо заморожений. Справа в тому, що за ГОСТом, червона ікра повинна бути упакована в банки протягом місяця після посолу. Якщо це не буває, його можна продавати протягом чотирьох місяців.

    Якщо розглянути, що спавінг лосося відбувається в липні-серпні, можна зробити висновок, що на Новий рік Калф-лайф До кінця, і для того, щоб зберегти ікру в ринковому стані, часто можна використовувати спеціальні добавки і барвники.





  2. Прийміть найближчий погляд на все на банку. Якщо заявлений ГОСТ, це означає, що ікра зазвичай виробляється російськими виробниками. Також необхідно ретельно вивчити дату виготовлення (це дата посла). Він повинен бути вичавлений зсередини. Якщо дата продається зовні, це підробка. 575911



  3. Найдорожчішим є ікра, яка продається в склянці. У такому контейнері можна візуально оцінити якість товару. Скло не піддається корозії і не впливає на смак продукту. Тому скляну баночку можна назвати кращим варіантом при купівлі ікри. За зовнішнім виглядом яйця повинні бути гладкими, не прокидаються. Чорна і біла яйця не повинна бути - якщо є хоча б одна з них, вона буде заражена всю банку протягом дня. При жуванні яйця легко ламаються.





  4. Ви можете визначити придатність ікрівля від запаху: свіжі будуть запахи, як риба, кислі ноти обов'язково присутні в запахі зіпсованої ікрою. Р



  5. Не рекомендується придбати ікру, яка включає в себе заборонений харчовий добавка E-239 - urotropin. Дозволені консерванти для ікра залишаються E-200 і E-211.



  6. Червона ікра Варто купувати тільки в супермаркетах і магазинах, де є ретельна перевірка їжі. Це гарантує, що ікра зберігається в належних умовах.



  7. Не вірити в слово «сім'яні друзі» і купити їх ікру, яку вони нещодавно «загартовані» і зараз продають за смішною ціною. Щоб перевірити якість такого товару, покупець може спробувати самостійно. Але це може виявитися, що людина замість смачної ікри отримає харчову отруєння і її наслідки запам'ятається дуже довго.



  8. Реальний червоний ікра досить дорогий. Однак сьогодні продукт, який імітує ікру, часто зустрічається на продаж. Зазвичай складається з білків і желатину, багато ароматів і барвників додаються, а також загущувачів, стабілізаторів та інших хімічних речовин. Ви ніколи не будете плутати її з ікрай Але ви завжди повинні уважно вивчити етикетку, раптом хтось від виробників вирішив збагачувати себе за рахунок затримання покупців. Така заміна червоної ікри може завдати шкоди здоров'ю.







На додаток до червоної ікра, варіабельний атрибут новорічних свят - червона риба. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Пропонуємо ознайомитися з чудовим вибором салатів з червоної риби. Неможливим є розбити!



5271.02 р.



Можна замінити червоною ікрою з баночками ікрових соусів, є ікра кепельіна в лососновому соусі, є речовина для змазування сендвічів в ньому, вона почервона в кольорі. Дуже смачна і хоча вона не схожа на червоною ікрою, але щось ікра і червоний буде на столі.

Є ікра і інші риби, а також рибне м'ясо, печінка, молоко, консервована риба. Squid також підходить для сендвічів.

Я щиро хочу, щоб ваш Новорічний стіл У вас є тільки ті страви, які ви любите і що зробить ваше свято ще більш красивим!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное