Чому ви повинні викинути старий дзеркало

Чудовий і таємничий об'єкт в будинку є дзеркалом. Навколо його з давніх часів вояло багато переговорів і приймається. Чи можна вірити їх або ні, важко сказати, але навіть в психології - предмет застосування - дзеркала з'являється як об'єкт боротьби з комплексами, зволоженнями і зварами в сім'ї.





Коли я був дитиною, мій бабуся длянемовля мене, щоб сидіти перед дзеркалом протягом тривалого часу. Вона запевнила мене, що таким чином дзеркала привертає міцність і красу від мене. Я не приділяв багато уваги тому, але пізніше я дізнався, що вчені довели негативний вплив їжі перед дзеркалом на людину: дуже погано засвоювані продукти.





Погана фраза кидається перед дзеркалом може викликати багато проблем. Після того, як все, що відбувається перед ним, то повертається з дзеркала назад до реального світу. Так підібрати Дзеркало Що необхідно в компанії знайомств.





Зміяти будь-кого посеред ночі і попросити чого чекає людина, яка розбиває дзеркало, відповідь нещастя. Хоча деякі стверджують, що це не завжди обіцяє гранату, досить зміни в житті.

Якщо дзеркала зламаний, не можна шукати фрагменти. Необхідно ретельно зібрати їх і пофарбувати їх чорною фарбою, потім заглибити їх в грунт. Це найкращий спосіб захистити себе від зловживань.



ДепозитФотогалерея

Краще не зберігати старі дзеркала в будинку, але позбутися від них спочатку, якщо вони не обрамлені пошкодженням. Вважається, що каркас захищає власника від сторонніх сил, особливо якщо він золотий в кольорі. Якщо дзеркало впав, але не ламав, значить, будинок має сильний захист від злих духів – хороший знак.

При переїзді в новий будинок не варто брати старі дзеркала з вами, особливо якщо ваше минуле життя було блакитним.





Розташування дзеркала дуже важлива. Не можна вішати навпроти вхідних дверей, якщо дзеркало відображає приміщення, воно сприяє скупченню переваг. Однак краще не вішати дзеркало перед ліжком. Людина, яка спить перед дзеркалом, може відчувати себе постійно втомленим як дзеркальні зливи енергії.





Найкраще місце для дзеркала - вітальня, кімната повинна бути очищена. Добре, якщо дзеркало відображає квіти або фотографії щасливих людей. Краще вибрати закруглене дзеркало в каркасі, так як дзеркало з гострими куточками провокує кварелі в сім'ї. Цей загадковий об'єкт завжди повинен бути чистим, інакше він почне накопичувати негативність.

р.



У будь-якому випадку дзеркала повинна бути як і не викликає дискомфорту своєму власнику. В іншому випадку краще позбутися від неї відразу. Не можна сказати точно, чи можна вірити знаки, але варто пам'ятати, що вони утворилися протягом багатьох років, а дзеркало завжди лікували обережністю.





Керуйте своїми словами і думками, не направляти негативністю дуже важливо не тільки перед дзеркалом, але в цілому, так як це може вплинути на самооцінку і стосунки з близькими. Навіть слово безтурботно кидається в його рефлексію може матеріалізувати серйозні проблеми. Спробуйте оцінити себе частіше, любити своє відображення.





Поверніть слабкості в позитив. Зробити це правило ніколи не підходити до дзеркала з поганим настроєм і думками, пам'ятайте, Які слова не можна сказати перед дзеркаломй Не критикуйте своє відображення критично. Ви тільки один з ваших речей. Ви не повинні брати когось іншого. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.





Це не означає, що ми повинні відмовитися від стандартів. Але не вимагають неможливості від себе, досить повторити, «Я буду продовжувати намагатися і фокусуватися, поки не досягнете мети». Навіть після того, як я буду продовжувати працювати, бо Успіх – це подорож, не призначення.?

Я сподіваюся, що ця стаття буде переконувати вас не сказати шкідливі деструктивні фрази щодня. Не відмивайте або зволожуйте себе перед дзеркалом. Скажіть більш часто, що ви щасливі, красиві, успішні і насичені. Завдяки цьому простому обряду. Дзеркальне дзеркало перестає бути вашим ворогом і викликати нещастя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное