Що робити з перерізом persimmon

Зимовий сезон - це час для засмішення. У грудні на ринку можна легко знайти на ринку або в супермаркеті. Ріпак, соковитий, солодкий, смачний і неймовірно періммон Ви можете підняти настрій, якщо ви їсти навіть невелику частину цього фрукта сонячних променів.

Як правило, я їсть це так само, як і в будь-якій кількості, але іноді я пощастило купити перезрілий persimmon за дуже конкурентною ціною. Тексти пісень, а це означає: І я люблю його ще більше, це як мед. Я купив багато цього часу, тому я даю собі експеримент. Увімкнено вона відчуває себе чудово в випічці.

р.



Пиріг з persimmon Сьогодні видання "Сайт" Він розповість, як приготувати. періммонй Солодке тістечка з періммоном над чашкою гарячого чаю, що вам потрібно в холодну погоду!

інгредієнти
  • 2 хв
  • 4 ст.л. рослинної олії
  • 1,5 ст. волоського горіха
  • 200г борошна
  • 1,5 ч.л. розпушувача
  • 100г цукру
  • 1 ч.л. кориці
  • порошок
  • щіпка






Підготовка
  1. Вимийте періммон, наріжте на шматочки і подрібніть блендером в пюре. Найкраще підійде переріз періммон, якщо періммон твердий, то перед шліфуванням в пюре його необхідно очистити від шкіри.



  2. У контейнері пюре персімона додайте рослинне масло. Подивитись його добре.



  3. У сухому сковороді обсмажують горіхи на середньому вогні. Прохолодити і потім подрібнити їх ножем або блендером, але не в невелику кришку. р.



  4. До періммонного пюре додайте цукор, просіяне борошно, корицю, розпушувач і щіпку солі. Подивитись його добре. Додайте горіхи до тесту, перемішайте знову. Тісто в консистенції повинна нагадувати дуже товсту сметану.



  5. Форма для випічки змащують рослинною олією. Залийте тісто і рівномірно розподіліть його по всій формі. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 40-45 хвилин.



  6. Після випікання торт необхідно охолонути, бажано в прохолодному місці. Прикрасити пиріг. цукрова пудра. Бодибилдерши!





Найчастіше періммон їсть свіжим. Але це робить чудові салати та соуси, яскраві тістечка, незвичайні млинці, неймовірно смачні десерти та напої. Я рекомендую вам перевірити 7 чудових рецептів з persimmon. Пальці добре!



Якщо ви не знаєте, куди піти. стиглістьЗробіть цей гострий торт! Він смакує як церква або щось від східних солодощів. Дуже ніжний і м'який. Обов'язково спробуйте приготувати, рекомендую!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное