Рецепт котлета з ріжучою

«Мадам, нехай мені пальці!» - це те, що мій батько-в-право завжди говорить, коли він сидить на святковому столі. У двох підрахунках я зроблю найсмачніші. труси без будь-яких зцілення або прогріву. Вони зникають з пластин, теж, в два рази. В цілому, всі мої господарі буквально молилися за цей рецепт і завжди радіти на найменших натяках, що котлети готують: тільки покласти каструлю на вогонь, вони вже тут.





Редакція "Сайт" Завжди гордо витяжує з широких штанів, дублює безцінні вантажі деякі потужні рецепти, щоб порадувати своїх абонентів. У нас є інші пальці теж, я думаю. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Тому готуємо до приємного досвіду і готуємо інгредієнти.





Рецепт патті з начинкою Інгредієнти
  • 1кг курячий мелений
  • 1 цибулина
  • 2 яйця
  • 2 ст. м.кв.
  • 5 ст. борошна пшеничного борошна
  • 2 ст. л. лимонного соку
  • 200г вершкове масло
  • 100г твердий сир
  • 300 мл рослинної олії для смаження
  • Порошок
  • 2 ч.л. спеції
  • 1 пакет кропу


Підготовка
  1. Якщо ви Клієнт Якщо ви готові, ви можете пропустити цей елемент. Якщо ні, то вам доведеться працювати міцно, а саме, енергійно перекручувати ручку м'ясорубки. Після курячого філе можна пропустити через м'ясорубку і цибулю, додати перець і сіль, фарш готовий.


  2. Масло Виріжте бруски по брикету і поставте її в морозильну камеру, щоб вона не була м'якою. Подрібніть сир на дрібній тертці, потім подрібніть кріп. Однак, ви можете зробити протилежний: перший кріп, а потім сир - ваш сакральний акт.
  3. Клар варити так: перемішати два яйця з двома ложками лимонного соку, додати чайну ложку солі і половину чайної ложки паприки, турмерного і сухого часнику. Стирайте, потім додайте 2 ложки пшеничного і кукурудзяного борошна, щіпку розпушувача і чверть склянки води. Тут акуратно: решта пшениця 3 ст.л. л. необхідний для того, щоб падати в ній зав'язки перед смаженням.


  4. Вам буде потрібно скидання. харчовай Покладіть шматок фаршу на неї і замішайте в торт. Візьміть блок олії, зануріть його або в кріп або сирі, за допомогою плівки формуйте палець. Генерально копати її в борошні і глині і відправити її на гарячу каструлю.
    , Україна

  5. Ігноруйте пороги і зіточки голодних дітей і чоловіка, які запашують знайомі аромати і вистилають прямо позаду вас, ретельно обсмажте котлети по обидва боки. У будь-якому випадку, не варто шукати і вдарити руки всіх, хто намагається вкрасти готову, можна намалювати коло на кухні з крейдою. До речі, подивіться на це. милий відеоЩоб зробити це якомога простіше! про:blank



О, це смачно! Курячі краватки з начинкою Це щось дивовижне, особливо коли ви розбиваєте її виделкою і ароматною рідиною, яка витікає з неї. Наша щира порада: не варити цю страву на порожньому шлунку, можна збоятися з запахами і великою кількістю слини. Запаси на снайперах і від руки газ маски до домогосподарств, тому що "Коклет флеш зліва!"

Категории

Смотрите также

Новое и интересное