Чому випікають скумбрія з періммоном?

Цього року я зроблю скумбрія для новорічного столу. періммон і апельсини. Вперше я спробував цю страву взимку, на день народження друга. Ми поїхали в ліси для пікніки, щоб відсвяткувати свій день народження і варити рибу на відкритому вогні. Тексти пісень, а це означає: Давайте мені сказати вам прямо зараз: Я ніколи не їсти нічого, як це раніше. Смак не може бути виражений в словах. Це божественний!

Звісно, страви з вогню завжди тастер, але в домашніх умовах, в духовці, можна випікати таку рибу. Приготувати просто і швидко, без проблем. На мій погляд, це ідеальний. рецепт святай

р.



Як випікати скумбрія Сьогодні видання "Сайт" розповість Як зробити скумбріяЗапечена з перімом і апельсинами. Неможливим є розбити!

інгредієнти
  • 2 макерель
  • 2 апельсини
  • 2 хв
  • 6 зубчики часнику
  • 3 лаврові листки
  • 30 мл рослинної олії
  • 50мл білого сухого вина
  • сіль, перець за смаком






Підготовка
  1. Розділіть часникову голову в зубчики, щітку і дроб.



  2. Помаранчевий і кіптявий мити і нарізати на скибочках.



  3. У вигляді випікання кладуть подрібнений часник, скибочки апельсина і періммон. Додати лавровий лист, сіль, чорний перець.



  4. Вимкніть голку скумбрія, фінішуйте і зніміть живіт. Слід зазначити, що це набагато простіше робити всі ці процедури з замороженою рибою, ніж зі свіжими. Не забудьте видалити темну плівку з животі, щоб риба не гіркотилася.



  5. Нарізати рибу на шматочки, покласти її в форму випічки. Залийте зверху рослинною олією, а потім акуратно залийте біле сухе вино в форму. Випікайте рибу в попередньо розігрітій духовці протягом 35-40 хвилин до готовності. доб.



  6. Це все, ароматне. фруктово-макерель готовий. Бодибилдерши!





Також я пропоную вам дізнатися, як підготувати золотистий скумбрія в цибулю лушпиння. Дуже мало часу варити, а риба виходить золотистою, як копченою. Як можна протистояти цьому?



Переваги скумбрії М'ясо цієї риби може бути придатним в якості основи еліксиру молоді, якщо це було, бо у нього майже все людське тіло потрібно вести активний життя в будь-якому віці.

Обов'язково спробуйте зробити це блюдо. Моя сім'я говорить, що це найкращий, хто коли-небудь спробував і просить добавки!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное