Як приготувати рисовий салат з сиром

Я прошу, я люблю сир. Це один з моїх улюблених продуктів, щоб поліпшити будь-який рецепт. Піца, салати, макарони і навіть суп можна краще з трохи натерти голландським сиром.

Салат з кукурудзою та сиром салатй Але цей рецепт вже нудний до багатьох, немає нічого незвичайного і цікавого в ньому. Але для свята хочеться здивувати сім'ї з чимось особливим!





Спробуйте урізноманітнити свій новорічний меню з салатом з рису, сиру та солі. Комбінація виробів незвичайна, але салат характеризується особливою насиченістю. Навіть невелика порція принесе приємне відчуття сати.





інгредієнти
  • 200г рис
  • 250г голландський сир
  • 250г консервованих кукурудзи
  • 4 Кукурудза
  • 1 цибулина
  • майонез
  • христина


Підготовка
  1. Основа салату варена рис. Достатньо промити крупу і відварити її до стану відступу. р.



  2. Вибираємо сир для салату акуратно. Дуже важливо смак і якість сиру. Натирайте сир на великій тертці.



  3. Наріжте цибулю невеликими кубиками і залийте окропом. Шорти зчеплення.



  4. Змішайте всі інгредієнти і зробіть салат майонезом. Ви можете подавати таку закуску з декількома листям хребта і одним цілим невеликим карнизом.





Рекомендації від мене: дайте салат заварити трохи, потім аромат сиру замочити всі інші інгредієнти.





Я рекомендую використовувати інші інгредієнти під час приготування їжі. салатй Смачна новорічна нічна класика!





Пам'ятайте, що навіть напередодні Нового року варто знати про захід. Не переборщити з апетитними закусками. Виберіть тільки найсмачніші і їсти невеликими порціями. Тактична тактика дозволить нам зустрітися з життєрадісним і повним енергоспоживанням!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное