Як минути дитину

Дитина може бути з будь-якої причини: він хоче їсти або пити, втомлений або непривабливий. Дитина може стати наставою, коли він некомфортний або просто хоче привернути увагу дорослих. І завдання батьків не тільки зрозуміти прагнення дитини, але і навчити його впоратися з власними емоціями.

І сьогодні видання. "Сайт" розповість Що робити з примхливою дитиноюХто любить збивати і говорити в голосі. Але діти починають використовувати ці знеболюючий трюки, як тільки вони опанують легке мовлення.

1990Р. 2199Р.



Якщо дитина погана, то дорослим, як правило, попросіть його заспокоїти, перестаючи бути примхливим. Але важко контролювати свої емоції і містити невпевненість, що перекриває його. І хоча багато дітей вже в молодших класах навчаються заспокоїти більш стримані, деякі труднощі в цьому питанні.





Так що дитина швидко навчається тримати свої емоції під контролем (принаймні, перш за все, щоб зробити тон менш сльозним), батьки можуть спробувати найпростіший трюк. Тим не менш, в цьому випадку ви повинні показати значний стриманість і консистенцію.





Суть методу: щоб дати дитині зрозуміти, що його збивання не тільки не допомагає досягти бажаного, але і запобігти його. І кожен раз дитина починає збивати, батьки повинні хворим і навіть посміхатися, щоб звернутися до дитини: «Ви зараз говорячи у грі, що я не можу зробити.» Будь ласка, повторіть голос великої дівчини / хлопчика.





І якщо дитина продовжується, будьте пацієнтові: «Я знаю, що ти кажеш щось, але я не можу зробити одне слово». Повторіть це з голосом великої дівчини / хлопчика.

Якщо дитина продовжує збивати, ви можете подрібнити плечі, відключати і продовжувати ігнорувати його, поки він каже, що він потребує без крісельного голосу.

Якщо він починає торкнутися, поясніть, що ви хочете почути його, але ваші вуха можуть тільки почути спокійний голос. Якщо тон дитини стає менш сльозним, обов'язково оцінити його і послухати запит.





Звісно, дитина не зможе формувати корисну звичку відразу, а тому батьки повинні діяти таким чином, поки дитина остаточно позбавить від розриву. І чим більш наполегливо мама і тато дія в цій матерії, тим швидше буде результат.

Р



Не забудьте похвалити малюка за невеликі успіхи, а також поговорити з ним в підкреслений спокійний тон. У цьому випадку навіть зрілий швидко вивчіть правила концепції і навчитеся впоратися з власними емоціями до радості мами і тато і дивно всім.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное