Рецепт семолінського торта

У день десять, на роботі затримали бос, в домашніх умовах я просто хочу загнинути і лежати. Ну, можливо, повісити ноги вгору, навіть не ввімкнути на телевізор. Але вам також потрібно годувати курчат: вони ходять і подивіться в роти. Він не придумав, що роботи не придумали - натискав кнопку, він приготував все. Це його. красива ідея! Я зроблю роботу з мого чоловіка сьогодні, і я навіть не покажу на кухні. Любов-і-ми!





Ваша голова вже обертається. свінгери Ви можете зробити їх замкненими очима, тому робот повинен це зробити. Дивитися, як інгредієнти все ще знаходяться в місці, тому все це про те, щоб зробити все разом. Чоловік вже крокує, роблячи звуки сервоприводів і переміщення кутово, щоб показати, що клімський робот він є. Діон. Почати надягати команди на нього!





Рецепт зернових круп Склад
  • 500г сималіна
  • 25г свіжих дріжджів або 10г сухих
  • 2 ч.л. цукру
  • 1 ч.л. солі
  • рослинне масло


Підготовка
  1. Так, ваш робот вже зібрав інгредієнти і в металевих голосових звітах. Скажіть його, щоб взяти чашу і замішати тісто сала, солі, цукру, води і дріжджів. Якщо вам потрібна додаткова інструкція, введіть їх повільно і повільно. Пам'ятайте, що робот старий.


  2. Після того, як робот покаже вам результати своїх дій, навчіть його покривати тісто рушником і покласти в тепле місце сорок хвилин. У цей час дайте йому піти в магазин для майонезу і пляшки світла, дозвольте йому перезаряджати.
    (Б)

  3. Робот на кухні розповів вам тісто. Поставить його на стіл і змащує рослинними маніпуляторами, які він замість рук. Тісто потрібно перемішати знову, а потім розділити на чотири частини.


  4. Після того, як робот завершив цей етап і приніс, щоб показати, що сталося, відправити його на кухні, щоб розкачати торти. Якщо він ламає, що тісто прилипає, нехай йому знову оливають маніпулятори, знищують кухню не потрібно.


  5. Фінальний етап. Вдосконалити роботу, як правильно нагрівати сковороду так, щоб вона не перетворилася на червоно-гарячу. Ви не повинні змастити. Нехай робот обсмажить черепаху на середньому вогні під кришкою на кожному боці протягом трьох хвилин. Доведіть перший торт, розкажіть його не забути прослужити майонезом. Дядько!
    112180р.



Що це? Редакція "Сайт" Я впевнений, що ваш робот зробив велику роботу, негайно поверне його до статусу коханого чоловіка. Немає сумнівів, що це солодкий хліб Він довго запам'ятається. У майбутньому не соромтесь відправляти її на кухні: ви подивитеся, за смаком і порадуєте всю сім'ю з вашим приготуванням. І тепер поділитися цим рецептом з іншими - у нас є довга потреба в тісній роботів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное