Шість бюджету Новорічні прикраси для кухні

У магазинах є велика кількість різдвяних прикрас. І всі вони дуже красиві, тому милий, ви хочете купити весь відділ. Ціни прикусити трохи, хоча. Щоб прикрасити весь будинок, вам доведеться витрачати суму жито. Ми не пропускаємо на Різдвяні іграшки, але робимо відпочинок самі.





Сьогодні видання. "Сайт" Поділіться деякими бюджетними ідеями з вами Різдвой Як правило зробити їх для прикраси кухні, адже в кожному куточку будинку повинно бути свято.

Як зробити новорічні прикраси
  1. Декорування холодильника
    Навіщо витрачати гроші на ювелірні вироби при перетворенні холодильника в сніговик? Не вимагає багато витрат або талантів. Все, що вам потрібно, кольоровий папір, щітка і ножиці. Виріжте картонні заготовки для очей, носа, рота і кнопок. Ви також можете додати сніговик шарф або інші предмети одягу. Чи не це кохано?



    Прізвище
  2. Конус гірлянд
    Найбільш комфортні ювелірні вироби виходять з натуральних матеріалів. Тому безпечно використовувати коні в декорі. Я готую їх заздалегідь, щоб я можу зробити гірлянд пізніше. Можна пофарбувати конуси і посипати їх паєтками, потім пришити все нитками і повісити гірлянд на вікнах. р.



    Прізвище
  3. Схеми на вікнах
    Також можна прикрасити кухонні вікна. Все тут просто: вам просто потрібно фарбувати їх. Новий рік і люди, які проходять. Можна просто прикрасити скло сніжинками паперу. Але я люблю експериментувати і створювати, тому я віддаю перевагу фарбувати сніжинки, оленя і сніжинки. Можна пофарбувати фарбою або зубною пастою змішати з водою. Шпони і таблички, щоб допомогти вам.



    Прізвище
  4. Контакти
    І знову до натуральних матеріалів - до гілок. Від звичайних гілок можна зробити прикраси будь-яким смаком і кольором. Наприклад, зробити вінок або новорічну іграшка. Або просто створюють композиції з гілок, конусів і різдвяних іграшок на підвіконні або капюшоні. Все, що стосується вашої фантазії.



    Прізвище
  5. люстра
    Для повноти картини не варто обійти люстру. Він може бути прикрашений пухнастим настоєм, кращим зеленим під кольором ялинових гілок. Головне, щоб переконатися, що ювелірні вироби не приходять в контакт з лампочками світла. Оздоблення можна доповнювати різдвяними іграшками.



    Прізвище
  6. Пружини ялини в вазах
    Не існує місця для справжніх різдвяних ялинок на кухні, але є відокремлений куточок для ялинових гілочок. Ви можете скласти гілки в красиву вазу, додати пару крапель ефірного масла мандарину і помилуватися ароматом і красою. Як прикраса можна додати різдвяні іграшки або бісер. До смаку. р.



    Прізвище


Бюджет, простий, але смачний. Що ще потрібно Новорічна прикраса? Деякі години і кухня заповнять святковим настрійм. У такій атмосфері навіть варіння на святковому столі – тисячі разів приємніше. Ви прикрасили кухню ще?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное