Чому змішувати періммонову пульпу з горіхами

Я завжди чекаю на сезон persimmon, щоб насолоджуватися цим солодким і здоровим фруктом до максимуму. Якщо я можу отримати хорошу знижку, я завжди взяти кілька фунтів з періммоном. Я їсть деякі, як закуска, і найнадійніша або, навпаки, необрізаю плоди, які додають до випічки. Дуже смачний. періммон!

Сьогодні видання. "Сайт" Як приготувати незвичайний періммонй Неможливий!





Випічка з перімом Склад
  • 1 хв
  • 1 яйце
  • 0,5 ст. цукру
  • 50г вершкове масло
  • 0,5 ч.л. розпушувача
  • 125г борошна
  • 0,5 ст.л. горіхів
  • щіпка
  • щіпка






Підготовка
  1. Промийте періммоном, очистіть його і виріжте на шматочки. Подрібніть періммон з блендером в пюре.



  2. У глибокій мисці з'єднайте м'якоть з перімом і яйцями з цукром. Дивитися вінок добре.



  3. Додайте розтоплений вершкове масло, борошно, розпушувач і щіпку кориці і горіха. ретельно перемішати.



  4. Очистити горіхи, подрібнити трохи ножа і додати в тісто. Стирайте його знову.



  5. Лоток покритий пергаментним папером. Тісто викласти з двох ложок, порції повинні бути розміром горіха або трохи більшого розміру, розмістити їх на відстані 3 сантиметрів один від одного.



  6. Випікати печиво в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 20-25 хвилин до готовності.



  7. Це, аромат Персимон готовий. Бон ацетит!





Поради А всім любителям неперевершених рецептів Я раджу дізнатися, як випікати скумбрія з періммоном і апельсинами. Я впевнений, що ви не пробували. Смачного!



Гарячі файли cookie. Вологий, м'який і може здаватися трохи сировини. Як тільки він охолоне, вологість зникне, печиво залишається досить м'яким, з в'язким сердечником. Насолоджуйтеся кулінарними шедеврами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное