Як встановити відносини з батьками

Навіть в пари, де чоловік і жінка відчувають себе один для одного, декорд може статися з активним втручанням в відносини інших родичів. По-перше, часто буває, що батьки-партнери непереносимі люди, і будують діалог з ними, здається катуванням.

І сьогодні видання. "Сайт" Вони просять робити, якщо відносини з родичами подружжя Вони не додають. Чи можна врятувати сім'ю або буде потрібно піти в екстремальні заходи?





Ми живемо з дружиною на 5 рік у повній гармонії. Але я не можу зв'язатися з друзями, бо його батьки. Вони старомодні люди з тарганами у своїх головах. Здається, що не конфіскований, але завжди незадоволений всім, ніколи не буде підтримуватися, не буде похвалитися. Вони обговорюють будь-яку дрібну річ і збивають за спиною, говорить 23-річний Олена.





«Я більше не дивився, коли вони не люблять смак цукерок, тому що я купив його. Таких абсурдних ситуацій відбувається кожен раз, коли ми відвідуємо. Я відчуваю себе некомфортним і самотнім, як це. І чоловік мовчить.

«Я розумію, що чоловік не хоче відірвати свою матір і батько, що він приймає їх як вони. Але коли я бачу, як добре вони йдуть разом, я отримую той же подразнення для нього. Вони навіть думають про розлучення, щоб не бачити тих, хто завжди незадоволений обличчям. І якщо це так погано, можливо, наша шлюб є помилкою?





У цьому випадку я просто хочу бути щасливим, що Олена і її чоловік не живуть під такою ж дахом, як і його батьки, але тільки дивиться час. І хоча жінка ідеалізує її стосунки з чоловіком і намагається бути однією з ним, в реальності все відрізняється. Це нормально, тому що кожен інший.

Ми не можемо любити деякі риси коханої людини, його хобі або звички. Ми не можемо любити одного з його родичів. Це відбувається в будь-який час, і намагаючись вийти з цього, розлучення неправильно, тому що в новому зв'язку обов'язково з'являться свої проблеми, які також повинні або боротися або покластися.

р.



«Подумайте про розлучення, Олена повинна вивчити ненависні риси свого чоловіка, коли він знаходить себе в компанії батьків. Упевнений, що жінка боляче тим, що вона беззахисна перед незадоволеними родичами, і її коханий чоловік не поспішає захистити її, говорить психотерапевт Наталія Токнич.

“Чи не болить так багато, що іноді ви хочете отримати розлучення, якщо ви не можете звикнути до неї. Але чоловік, ймовірно, повинен поставити риси, які він не любить в жінці, він любить. По-перше, це взаємні компроміси, які заховані сімейним щастям. Не буде взаємних концесій - кварелі почнуть, щоб нічого не привезли, експерт прогнозує.

Габаритний зображення



Сім'я чоловіка є другою родиною дружини. Але не всі мають хороших відносин. Можливо, жінка сподівається, що сім'я Її чоловік може дати їй теплу від батьків. Але щоб спиратися на це нескінченно.





А можливо, Олена думала, що вона і її чоловік були занадто схожими. Наскільки є нормальним, навіть для пари люблячих людей. І прийняття цих відмінностей є одним з найважчих речей, щоб пройти через відносини.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное