Інструкція по виготовленню салату з куркою і яблуками

Для тих, хто шукає ананас- рецепт з Ольги Мавей. У салаті подають яскраве поєднання продуктів - крім сосни і курки, яблук і винограду. Салат виходить досить легко, легко приготувати і дуже ніжний.

До речі, майонез, при бажанні можна замінити низькожирним йогуртом, а самі сосни - з консервованими маргінинами. Хоча, як для мене, з сосновими паличками - самі цімеси!

1 990 Р



Салат з сосновими та курячими грудьми Сьогодні "Сайт" Покажіть, як приготувати свято. салатй Неможливий!

інгредієнти
  • 250г курячий груди
  • 100г сир
  • 7-8 кілець соснових (консервованих)
  • 1 зелений яблуко
  • 150 г винограду
  • майонез
  • сіль, перець за смаком






Підготовка
  1. Курячий грудний кип'ятіння заздалегідь злегка засолити воду. Прохолодити і потім нарізати невеликими кубиками. р.



  2. Покладіть нарізане м'ясо в чашу. Курячий перець і солоний, а потім додати майонез за смаком, добре перемішати. Покладіть кільце з хлібопекарської форми (У мене 20 сантиметрів) на пластину. На дно форми рівномірно протріть курку.



  3. Пінопласти розрізають на дрібні шматочки, а потім викладають в форму над куркою.



  4. Наріжте зелене яблуко з невеликими кубиками, викладіть їх наступним шаром і відразу пропустіть шар начинкою.



  5. Відразу у вигляді содового сиру на невеликій тертці, рівномірно розподіляючи його.



  6. Вимийте виноград, виріжте ягоди навпіл, видаліть насіння і складіть зверху сирний шар.



  7. Поставте готовий салат в холодильник на 2 години до того, як ви його обслуговуєте до столу. Бон придаток!





Я також припускаю вам ще один рецепт ананаса салату. Це французький гіпсовий салат Sherlock Holmes повинен мати справу. Дуже пряний і цікавий, оригінальний і незабутній смак!



Курячий салатПінлес і яблука – це ідеальне і вишукане блюдо для святкового столу або легкої вечері. Без цього салату в моєму будинку не завершить будь-який сімейний бенкет. Це так просто, що навіть мій 11-річний син може це зробити! Обов'язково врахуйте цей рецепт.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное