Три способи відрізнити якісну варене ковбасу від низької якості

Ковбаса варена. Я кохав свій смак, оскільки я був дитиною. Це не просто продукт, це символ. Нижче я покажу вам, як вибрати ковбасу, яка точно повторить всю симфонію смаку одного, яку ви пробували як дитина!

Яке свято без басейну Олів'я? Домогосподарки готують традиційний салат своїми руками: хтось з ковбасою, хтось з м'ясом, з або без цибулі і так далі. Важко сказати, що варіант тастер, кожен має свій власний, але є нюанси.

р.



Спочатку салат був приготований з м'ясом, а пізніше він почав додавати ковбасу. Чому? Олів'є з ковбасою менше калорійності, ніж оливкова з курячим груди. Заварена ковбаса була вперше вироблена в 1936 році на Московському м'ясопереробному заводі імені А. І. Микояна для людей, які змушені були голодувати в тих складних разів, щоб запобігти ускладненням після голодного удару. Займіть свою назву "Доктораль".





Ковбаса, приготована за ГОСТом, має на 100 г продукту: 25 г яловичини, 70 г свинини, 3 г меланжу або яєць, 2 г молочного порошку корова, сіль, 0.007 г нітриту натрію, 2 г цукру, 0,03 г горіха.

Щоб вибрати якісну ковбасуЗверніть увагу на його склад. Сої, крохмаль і хімічні речовини не повинні бути присутніми в ньому, тільки регулятор кислотності може бути від хімічних речовин.

Поверніть краплі йоду на ковбасуй Якщо йод виходить синім, крохмаль там, що означає, що ви не повинні взяти цю ковбасу, це просто не смакувати добре.

Колір ковбаси повинен бути блідо-рожевим, він не повинен бути солоним!





Це ковбаса «Доктора», що використовується в класичному рецепті Олів'є. Тільки ковбаса «Доктор» має конкурент, який називається «Для Олів'єра», і вона готується абсолютно різною технологією і може істотно відрізнятися якістю.





Це не означає, що Олів'є слід варити тільки з «Доктором», можна вибрати інший сорт вареної ковбаси, враховуючи деякі рекомендації.

  1. Якість, що означає, Кращий Згідно ГОСТу



  2. Уникайте сосисок з ворсом, шматочками м'яса або мови.



  3. Деякі хости додають до Олів'є Два види ковбаси: варена і копчена, а хтось варить з копченою ковбасою. У цьому випадку краще вибрати салямі або інші тверді сорти.





Олів'є можна приготувати рибою замість ковбаси, і навіть без м'ясних інгредієнтів. І ковбаса досить реалістична в домашніх умовах з гороху.

р.



Не забудьте красиво подавати святкові страви до столу і просто в разі неготовки салатів з трісками. Як зробити Олів'є?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное