Молитва за гарну випічку.

Буває, що ви насичені і не можете зупинитися. Так само можна сказати про хліб і млинці - є домогосподарки, які задаються в рот, все смачно! Що таке? Вони роблять. Не поганий, не поганий, але добре. молитвий Не дивно, що тісто випікається ідеально.





Редакція "Сайт" Він запрошує Вас ознайомитися з цими словами, і якщо ви православна людина і віритель, необхідно покласти ікону Божої Матері на кухні. Допомагає відмовитися від надлишків, швидко дотримуватися і зберегти чистоту думок під час приготування. І все починається з тіста і хліба: якщо вона досягне, то все інше можна зробити. Як замісити тісто на тортах Молитва, і не тільки в нашій книзі.





Як правильно замісити тісто
  1. Конспірація слів при випіканні хліба
    По-перше, такі слова були приховані, охороняються, тільки їхні дочки сказали, що вони будуть відомі по всьому району, вони кажуть, що це господиня. Ці два люди говорять: один раз, коли тісто замішують, інший час, коли хліб висаджують в духовці.
    «У ім'я Отця і Сина і Святого Духа». Будьте мій варення, святий, крило. Свята Божа Матір, запекти подарунок Богу. Похід з Богом. Амінь.
    Як кажуть:
    «Див мене, Господи, спори. Високий хліб і жит. Не стрибайте, не сповільнюйте, хліб Божий. Амен.



  2. Конспірація слів у хлібопекарських манжетах
    Тут також читають слова двічі: коли тісто турнеться і направляють в духовку.
    «У ім'я Отця і Сина і Святого Духа».
    Може мій варіння бути святим, крило.
    Пресвята Богородиця,
    Bake God подарунок.
    Похід з Богом. Амінь.
    Або це суспензія:
    «Див мене, Господи, спори,
    Високий хліб і жит.
    Не стрибайте, не сповільнюйте, хліб Божий. Амен. 475080



  3. Конспіраци для тестових грошей
    Буває, що людина править, і гроші не йдуть до нього. Молитва може допомогти, особливо якщо мова йде про дріжджовий тест. Чому дріжджі? Зростає, підвищується, стає легким і повітряним. Кошти повинні прийти, теж. Коли ви перемішуєте тісто за гроші, то слід сказати наступні слова.
    «Див мене, Господи, спори,
    Гроші, золото, срібло.
    В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амен.
    Коли тісто вийде, піднімається, слід сказати такі слова.
    Як ви, тісто, виростити, підніматися і збільшити, тому я виросту, підніматися, і збільшити славу, і в гроші. 1990Р. 2199Р.



  4. Промені для їжі під час приготування
    «Що може бути молитва тільки для тесту?» ви можете запитати. Це не просто для тесту, це для іншої їжі. Якщо ви хочете, щоб їжа була смачною і здоровою, щоб перенести енергію Божого слова, а потім читати ці слова під час приготування.
    Господи Ісус Христос, наш Бог, благословить нас молитвами Вашої Матері, і всіх ваших святих, для вас благословлені назавжди і коли-небудь. Амен. Ніжний, Господи, це харчування для нашої міцності і вашої похвали. Амен.



  5. Щасливі різдвяні торти
    На Різдво підійде обряд з тестом для виконання бажань. Таке бажання може бути, наприклад, фінансове благополуччя або просто отримання певної суми грошей. Напередодні Різдва візьміть три жилетки борошна і перемішайте свіже тісто в однорідній воді. Поки ви замішуєте, подумайте постійно про бажання отримати потрібну суму. Ну, якщо ви можете уявити, що гроші будуть витрачені на





Ми завжди повинні пам'ятати про те, що ми приїжджаємо до нас з тих часів царя. «У Бога, довіра і не захотіли.» Ви не попросите нічого, крім того, що ви робите хороші справи, роботу, Божевільне позбавлення від себе. Чому б Бог сказав вам? Ви можете почати прямо зараз, з ароматним хлібом, і як його приготувати, ми будемо раді навчати вас. Боже заборонено!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное