Я мушу чоловіка купити сир і яблука на шляху додому, поспішаючи приготувати новий осінній сирець.

Бавовняний сир не тільки безцінний джерело білка, але і універсальний інгредієнт для будь-якої страви. Я хочу поділитися з вами. Для мене немає нічого більш смачного, ніж поєднання тіста з сиром та кислим сиром, які дають випікати сезонні яблука. Давайте зробимо сирець в духовці сьогодні з ароматом наступної осені.



Дружина любить цей торт і люблячий закликає його великий млинець. Він любив цей десерт більше, ніж його материнський підпис запеченого касеролу. Щоб бути чесною, я люблю торт самому, і я часто варю його для гостей, коли charlotte з яблуками набридає. Рецепт прийшов з моєї бабусі в с. Запечена велика сироватка з яблуками з сиру і яблук від її саду. Що може бути краще?

Р

інгредієнти
  • 250г борошна
  • 125г вершкове масло
  • 2 яйця
  • 250г сир
  • 200 г цукрового порошку
  • 4 ст.л. сметани
  • 1 щіпка ваніліну
  • 3 яблука
  • 80г цукру
  • 1 ч.л. кориці
  • 2 ст.л. кукурудзи
  • 100 мл води


Підготовка
  1. Подрібнити вершкове масло з цукром і борошном, потім збити 1 яйце. Легко заморожувати масло і натерти її на тертці, тому інгредієнти краще змішати. Змішайте пісочний тісто своїми руками. Потім загорніть його в харчову плівку і відправте в холодильник на 1 годину.



  2. Розкачати тісто з валиком і покласти його в форму випічки. Формуємо дно торта і боків тесту. Обміріть тісто виделкою і відправте в духовку, щоб випікати на 200 градусів за 15 хвилин.



  3. Тим часом приготуйте фаршу. Змішайте сир з цукровою пудрою, додайте сметану і корицю з яйцем. Отже, маса пишна і однорідна, подрібнити її блендером або сиром шліфувати через сито, а потім перемішати всі інгредієнти з вінком. Що мій бабуся зробив.



  4. Очистити яблука від шкірки і видалити насіння. Виріжте яблука на дрібні кубики. Залийте яблука в глибоку каструлю і додайте крохмаль, 1 ст. цукру і корицю за смаком. Замість крохмалю, мій бабуся часто використовується желе в брикетах, тому він був тастром, але кукурудзяний крохмаль цілком підходить.



  5. Залийте в каструлю з яблуками 100 мл води і обсягами яблук до м'яких.
  6. Поставте сирну масу на скоринки тесту у вигляді. Покладіть шар охолоджених яблук зверху. При бажанні можна прикрасити торт смужками тесту, але не можна це зробити. Чізкейк з яблуками в духовці на 220 градусів 15 хвилин.





Поки тістечка запечена, запах кориці чути по всьому будинку. Я пам'ятаю життя на желе брикети, а бабуся розкачати тісто. Приємні спогади з дитинства покривають хвилею, і я роблю зелений чай і чекаю на великий сирець з яблуками, щоб приготувати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное