Чому народжуються шість дітей, коли сім'я може ледь змусити кінців зустрітися

Багато жінок мріє мати міцну сім'ю. До великого будинку люблячий чоловік і звуки маленьких ніг, що працюють навколо. В цілому, це чудово. Але, як завжди, є екстремальні. Занадто багато дітей, як ви знаєте, не буває, але потрібно розуміти, що це велика відповідальність. Вечір Увійти Не знаю, як тримати очей на них все.



І є випадки, коли мама відроджують дітей не від великої любові, а з інших, більш комерційні причини. Допомога від держави, пільг та всіх видів підтримки. Чому доглядати за собою, самоактуалізація, коли можна просто посидіти в домашніх умовах і просто варити їжу на всю овець. І є чоловік. І є багато таких випадків.

В цілому ситуація виглядає наступним чином. Моя сестра дуже специфічна людина. Мати багатьох дітей вагітна з її шостою дитиною. Що ви запитаєте? Я не думаю, що це добре. Я маю на увазі, вони не можуть, але я можу тільки симпатізувати її чоловіка. Він не радий і не може нічого робити.



Вони живуть таким чином, що чоловік приносить гроші, працюючи два вакансії, і сестра сидить в домашніх умовах з дітьми і постійно варить, сидячи перед телевізором. До тих пір, поки діти маленькі, вони потребують очей і очей. Але сестру не особливо хвилюється: лікери виглядають після молодших, а також діляться іграшки з ними. Не просто.

Моя мама говорить, що вони будуть рости і бути більш незалежними. Крім того, брати і сестри, які не зіпсовані зайвою увагою і грошима батьків стануть дуже дружніми в майбутньому. Для мене це просто звичайне порожня розмова.



Мій чоловік, знову працює два вакансії. Не дивлячись на те, що наше місто невелике. Вони навіть мали скандали про це. Він сказав, що він просто залишить сім'ю, оскільки він не може триматися з темпом. Все найкраще для дітей, але дружина не завадить себе. І очі чоловіка дійсно пішли і його щік повністю вниз.

Я розумію, що моя сестра не хоче працювати. Тепер вона не зможе - всі знання від шкільного будинку, і вища освіта вона не народилася. Де буде отримувати один?

р.

Наш уряд дає їм гроші дітям. Вона має переваги, деякі невеликі примари, субсидії і так далі. Іноді вони можуть навіть подарувати вам відпочинок. Ви знаєте, що кажуть, "Життя в золоті клітки". Тепер цей клітка виготовлений з іншого матеріалу, і його зафіксують. Я не розумію. Як брат, я засудити її дуже багато і мати більше поваги мого брата, ніж для своєї сестри.

З редактора ситуація, на нашу думку, важко. По-перше, жінка дійсно є. не розвиваєтьсяй Коли ви вважаєте, що вона постійно переглядає телевізор, готування та очищення після того, як багато дітей (і її чоловік), то стає зрозуміло, що її майбутнє дуже невизначений (сорт для чану). Я маю на увазі, це buck-a-buck. сексуальні матусій

Приїхати, чоловік. Якщо він вже почав говорити про розлучення, це дуже тривожний дзвіночок. День прийде, і прийде день. Ми впевнені, що Послуги Збережемо ситуацію. А потім здоров'я. Уявіть собі, хлібобулочний шести дітей йде в лікарню для дорогого лікування. Декастр.



кепікі Автор зауважив припуский Решта - це гарна річ, звичайно. Але не забудьте скільки грошей дітям потрібно вивчити. Знову, з віком, більше не вдасться одягнути їх з тонованим одягом старшого брата або сестри. Я. відпочинок У санаторії, бути чесним, навряд чи залишити будь-які спогади, крім постійного відеоспостереження дітей, щоб не загубитися.

Один останній аргумент. Фемінністьй Навіть якщо чоловік, якось перебуває в сім'ї, діти виростуть цілком розумні продигії, і держава забезпечить гідне життя. Не змінюємо. Це колосальний удар для зовнішнього вигляду (банальне ожиріння від сидячи в одному місці) і інтересів. Всього не вистачає друзів і подруг. Чи варто це? Так ми сумніваємось.



Якщо раніше великі сім'ї не завдали шкоди кожному сюрпризу, то ці дні переповнені. Сучасний світ вимагає багато енергії, знань і великих повернень. Просто посидіти в домашніх умовах з вагою дітей не буде працювати, а не загартувати. Абсолютно. Що потрібно змінити.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное