Чому ви не повинні спричинити старий вік для дітей

Сімейні та сімейні відносини Вони займають фундаментальне місце в нашому житті. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Тим не менш, якщо родичі беруть його на користь і не оцінюють зусилля родичів. Так що ми робимо в таких ситуаціях?

р.

У той же час Ольга Степанівна зробила все можливе, щоб забезпечити сина і дочку-в-право з житлом. А вже зріла жінка, вона знайшла роботу і витрачала багато років в дивному будинку. У відповідь я почув тільки звинувачення і скарги. Що відбулося і що рішення героїні прийшли, читати далі в статті.

Коли мій син пішов 5, мій чоловік пішов нам. Сім'я та родинні зв'язки перестали зацікавити його, і я не тримала його. Я живу з матір'ю в нашій двокімнатній квартирі.

Після 10 років мама загинула через серйозні захворювання. Олезька переїхала до кімнати і проживала там до 23 років. І він прийшов і сказав, що він був одружений. Звісно, юнаки не встигли жити. Так мій син і дочка-в-право переїхали.



В цей час я вже не працюю (Я використовував бути медсестри в дитячому садочку), тому я почав думати про те, як я можу допомогти родині. Ідея прийшла раптово: можна подивитися в оголошеннях, не потрібно няняня для дітей.

Але я не зацікавила часову роботу, але в роботі ансамблів з проживанням. Я хотів, що мій син зможе жити в нашій квартирі. Я скоро дізнався, що я був бабуся.



Я дуже щасливий. Хоча я жив у різних сім'ях, за найбільшу частину я був задоволений. За кілька років я жив у досить багатій сім'ї, де я відірвав від пилу. Я пішов на відпочинок за кордоном, не кажучи вже про хорошу зарплату, яку я сплатив щомісяця.

Тож я змогла розпочати збереження майбутнього. І це довга 10 років мого життя. Я хотів би зберегти достатню кількість грошей, щоб купити собі невелику однокімнатну квартиру і зупинити роботу. Я зробив невеликий крок до цієї мети.



Звісно, я рідко зумів втекти в сім'ю. Я бачив мій онук кілька разів на рік. Я думаю, що це основна причина, чому моя сім'я так далека від мене. Син і дочка-в-завдяки потрібних своїх няньок, на які поховати дитину. Але я не можу це дозволити тому, що я завжди працюю.

Покупка квартири - довгоочікуваний момент. В той час як я був справу з папером і купуючи квартиру, я хочу кудись жити. Я повернувся до моєї квартири, де мій син, дочка-в-права і онука жили за багато років. Я не відчуваю себе вдома.

Моя сім'я попросила мене практично кожен день, як моя квартира збиралася і коли я залишаю. Я відчував постійний натяг і зрозумів, що я тут був надпотужним. Через місяць я пішов. Моя донька-в-права ніколи не припинила перепрошування мене за те, що багато років підняти дітей інших людей, забути про себе. Але той факт, що я зробив це заради свого дому, вона забули.



Незабаром дочка-в-завтра була вагітна. Тепер вона дзвонила і хоче допомогти їй, коли вона породжує. Але я дійсно не хочу робити це зараз. Я пам'ятав, коли мені потрібно. І мені потрібні тільки няня. Я бачу, що наші сімейні відносини не працюють, але я не дозволяю себе використовувати цей шлях!

Ми можемо зрозуміти, що відпочинок сім'ї на бабусях, які багато років привели до інших дітей. Тим не менш, це не означає, що ви можете лікувати його з таким розшуком і споживачем. Особливо враховуючи, чому жінка буде робити це.



Вона може сказати сина, що він і його майбутній дружина перейде в оренду квартиру і жити їх життя. Але героїна жертвувала її тихий вік для свого доброго. Все, що я почула. Ви думаєте, що її сім'я зможе реалізувати, що вони не мають права на все?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное