Який життєрадісний і життєрадісний Юрій Нікульін немов сказав

Наші редактори пропонують, що ви зараз робите собі чашку кави або чаю, взяти щось смачно і насолоджуватися біографії. Один з найбільш цікавих і талановитих людейхто жив у нашому світі. У той же час ви можете оцінити жарти Юрія Ніколіна та його найщасливіші цитати.

18 грудня 1921 р. місто Демидов привітав в одному з його материнських лікарень мало Юру Нікулін. Дитина народилася в сім'ї комедії акторів, які, звичайно, істотно вплинули на долю. Незабаром сім'я переїхала в Москву, де батько отримав роботу в циркулі. Маленька Юра була захватжена всім, що відбувався в арені. Він любив ідею. Зроби світ краще і змусити людей сміятисяй

р.

Учні були скептично. нікулінНезважаючи на те, що він не зданий, так гасить. Юра мала погану пам'ять, тому навчання було важко для нього. Після закінчення школи Юра провів 7 років в армії, де він зустрівся під час військових дій.



Випущено з сервісу, хлопець спробував ввести практично всі театральні навчальні заклади. Однак він зумів успішно подати документи тільки до студії клоу. Так сталося, що Никулін працював в цирковій арені протягом 30 років. Згодом він став директором, який, до речі, зробив багато. для достатку московського цирку.



Звісно, на зйомки першого фільму, майбутній зірку знизився випадковою. Директор Дівчина з гітарою Я шукав піротехніку. Після того, як Нікулін спалахнув в парі епізодичних ролей. І ось стрічка. Собака Барбос і незвичайний хрест, яка отримала «Золоті пальми» на Cannes Festival, буквально пара днів славили циркусману для усього Союзу.



Люди. пішов на циркПереглянути улюблений художник. Майже всі фільми, в яких став культовим культовим став Ніколін. «Трекери» і «Операція...» і особливо з «Полоном Кавказу». й



До речі, багато жартів від відомих комедії Винайдений сам Миколай під час зйомок. Художній художній фантастики був Юрій Володимирович. Для такої імпровізації особливо оцінив художника. Леонід Гайдайй

р.

З редактора я не знаю про вас, але від читання біографія Юрія Нікуліна моя душа стає теплою і теплою. Хочу дивитися старі фільми і сміятися. Я розумію, що життя так добре, і його основні радості в простих речах. Улюблений фільм, стакан гарячого шоколаду, запах сторінок Перша книга... Я дуже сподіваюсь, що ви зможете відчути трохи цього тепла, читати котирування хорошої Юри.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное