Мама працює за кордоном, і ніхто не шукав її бабуся, тому я вирішив взяти її до мене.

«Я хочу продати будинок бабусі, тому що я зустрію з собою. Але щось всередині мене говорить про те, що це помилка, наш читач Galina акції. Вона знайшла себе в дуже складній ситуації, в якій був зроблений важливий моральний вибір. Що відбулося і що рішення жінки прийшли до кінця, читайте далі в статті.



Моя мама працює за кордоном протягом багатьох років і заробляє гідне життя. Я дуже вдячна. Ми дивимося після нашої бабусі, її матері. Зараз вона живе в сільській місцевості, але це важко для неї бути самотніми.

р.

Питання, які подбають про нашу бабуся. Я живу з чоловіком і дітьми в моєму домі. Мій брат живе в маленькій квартирі. Так, на сімейній зустрічі ми прийняли рішення, що це буде право на мене взяти Бабця з собою. У нас є достатньо місця, щоб зробити її комфортним. А в свіжому повітрі можна ходити як в с.

до 1 2 3 4+

Коли мама повертається додому, бабуся буде переходити в її квартиру і жити з нею. Але що про Бабця будинок? Я хочу продати будинок бабусі, тому що він старий і падає окремо. Але не варто говорити про це. Я впевнений, що вона буде підніматися.

Моя мама підтримала мій план, але щось всередині мене говорить, що це велика помилка. Коли мій чоловік і я приїхав в наше село, мій бабуся був приготуванням для нас на кухні, але це було так, якщо вона не була щаслива з нами. Прогулянка по будиночку дуже довго, дивиться в кожному шафі, прогулявшись по дворі. Він був дуже болючим, щоб дивитися її сказати до свого дому.



вона збиралася через її речі, вона поставила щось поруч, щоб підібрати. І я пішов з моїх речей в шафі і сказав: "Галюя, я збираю це пізніше, окай?" Давайте йому лежати і чекати мене. У той момент я зрозумів, скільки вона цінувала пам'ять, а не самі речі. А потім я шукав і зрозумів, скільки було сталося всередині цього будинку. Моя мама народилася і я взяв перші кроки.

Не скажу, що не щастило її будинку один раз і назавжди, вона хоче повернутися сюди знову і знову. Продам будинок без того, хто запитує її невірно. Так я вирішив, що я прийшов тут з часу. Я спробую очистити його, можливо, зробити мінімальний ремонт. А коли моя мама повернулася, ми будемо мати сім'ю в будинку Бабця!



Що я думаю? Моя бабуся завжди навчила мене і брата, щоб піклуватися про все навколо нас. Ми завжди хотіли, щоб виростити, щоб бути добрими і зрозумілими людьми. Я так радий, що я не зробив цю страшну помилку, і тепер я можу принести Бабця тут, принаймні, іноді відпочивати з нею душею.

Іноді ми думаємо прагматично. забутий духовний аспект життяй Люди зрілого віку ближче до другого, ніж перший. Якщо Галина реально продала свого будинку бабуся без її знань, швидше за все, жінка буде дуже боляче і затемне. Тим не менш, онука зрозуміла в той час, що він зробив помилку, і вдалося відновити все.



На жаль, повага онуків стала рідкісною в нашому часі. Однак ми вважаємо, що такі історії можуть змінити поточний курс речей для кращого. На цій темі ми поділимося досвідом та мотивацією.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное