Мій сусід навчив мене, як маринувати часник з буряками на зиму, я сумнівався спочатку, але коли я відкрив банку, я не пошкодив його.

Іноді ви хочете не тільки солодкий, але і щось пряний, солоний. Перець в нашій області не дуже популярний. Але часник зовсім інший! Якщо це можливо, буде додано всюди. Ну, ви повинні бути готові, тому що ось інструкція. часникй І це для аматора.



Як продовжити читання, редакційна колегія "Сайт" Можливо, ви є одним з шанувальників цієї рослини дива. З мінусів часнику, тільки запах і різкість, і все інше корисно. Ви можете переглянути онлайн, якщо ви хочете. Ми рекомендуємо зробити друзів, запитуючи питання, вони говорять, як часник? Ми продовжуємо спілкуватися!

Як маринувати часник качок в дію. У цьому рецепті ми пропонуємо використовувати часник як закуску. перший курсй Хоча з простою вареною картоплею також буде дуже смачним. Коли ви знайдете його взимку! А ось рецепт нова для нас, тому ми почнемо знімати зразок ближче до кінця осені. Якщо ви не боїтеся експериментувати, варіть з нами!



інгредієнти
  • 1кг часник
  • 1 червоний буряк
  • 2 ст.л. солі
  • 2 ст. цукру
  • 100мл оцту
  • 5-6 горох чорного перцю
  • 3-4 сушені гвоздики


Як маринувати часник
  1. Часник повинен бути очищений від шкіри і видалити всі проблемні зони - він повинен бути чистим і однорідним. Плетені також очищають і ріжемо з напіврингами.



  2. Варити воду в каструлі і покласти весь часник в ній на одну хвилину. Ви можете зробити це за допомогою шланга. Потім відразу помістіть його в холодну воду. З буряками така процедура не потрібна. 9187068



  3. Покладіть підготовлені овочі в попередньо стерилізовані банки. Скоріше за все, потрібно 2-3 півлітрові, в залежності від розміру часнику. В принципі можна нарізати на менші частини, але краще, якщо вона залишається цілою.
  4. У літрі води розвести оцет і додати спеції там. Це маринад, який потрібно залити часником. Давайте відварити, а потім його можна залити в банки. Покрийте банки кришками і викладіть їх стерилізовано ще 5 хвилин.



  5. Вийняти банки і розкачати кришки. Залишилося перевернути їх вниз і розмістити їх під ковдрою до повного охолодження. Потім кладуть полки в паніровці, а взимку відкривають і насолоджуйтеся!
    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Електронна пошта: info@gotovit_marfa.com





Чи можна закривати в банках гвинтовими кришками? Ми думаємо. Вам просто потрібно закрити затяжку, а часник не йде в будь-яку точку. Дякуемо! До речі, якщо вам довелося маринувати часник, то ми будемо раді, якщо розповісти нам про нюанси, які ми не можемо врахувати. Чекаємо на Вас!



Як маринувати часникЯкщо ви хочете зберегти його до зими? Слідкуйте за нашим рецептом і все вийде. І без запаху! Ось ще один великий матеріал про те, як приготувати часник на зиму, щоб ви завжди залишалися під рукою. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное