Я тримаю сумку кефіру в морозильній камері все літо, я розповідаю вам чому.

Як отримати сир з кефіру? Спочатку потрібно купити пакет жирного кефіру і ... покласти в морозильну камеру. Що робити, то ви дізнаєтеся з нашої статті.



Сирні інгредієнти Kefir
  • 1 літр кефіру з вмістом жиру 3.2%
  • часник
  • Малкa


Підготовка
  1. Надішліть пакет кефіру жиром 3,2% за 12-24 годин до морозильної камери холодильника.


  2. Після цього з морозильної камери знімався заморожений кефір. Подаруйте 15 хвилин, щоб стояти, щоб кефір випив трохи і легше відокремити пакет.
  3. Наріжте заморожену частину кефіру навпіл.


  4. Приготуйте горщик, сито і марлеву або пов'язку.


  5. Підвищений шашлик на 2-3 шари. Помістіть заморожений кефір на вершині марлі.


  6. Загорніть його в марлі і кладемо тиск зверху. У моєму випадку це ліктя води.


  7. Через 3-4 години на місці заморожених кубів кефіру, каша утворюється з сирої маси і плавлення кристалів льоду.


  8. Сироватка поступово зливається в каструлю. І після 5-7 годин в марлі залишається тільки м'який сир.
    р.

  9. Залежно від вмісту жиру кефіру, 250-350 грам сиру отримують з літра напою. З огляду на простоту процесу і природність бази, результат, я думаю, дуже добре.
  10. З отриманого сиру можна зробити простий і смачний на хлібі. Вам просто потрібно додати в неї подрібнений кріп і часник пропускають через прес. Фарбування сиру і зеленню можна зберігати в холодильнику 3-4 доби і використовувати в міру необхідності. Смачний і простий!




Щоб швидко приготувати ці смачні і оригінальні сендвічі, просто найпростіші інгредієнти, які, ймовірно, у вашому холодильнику. Це чудовий варіант для сніданку!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное