Набридло прослуховування нескінченних репрочей і купив окремий холодильник, але мати не зупиняє її повстання.

Що робити якщо чоловік Чи закріплюєте будинок? Можливо, ця проблема може бути вирішена різними способами. Наприклад, поспілкуватися з чоловіком і ставити всі «і». Або намагатися повністю ізолювати себе від нього, як героїні нашої поточної історії. Що відбулося в сім'ї Анни і як вона знайшла вихід з цієї ситуації, читайте далі в статті.



Коли мій батько помер, мій мама і я отримав свою квартиру. Я був майже оздоблювальним університетом та матір’ю не працюю. Він ніколи не працював на всіх, як мій тато завжди забезпечений.

Першого разу нам дуже складно. Я зустрівся з моїми дослідженнями, тому я ще не думаю про роботу. Моя мама не намагалася знайти її. Близько 6 місяців ми сиділи на шиї брата матері. Він дав нам гроші і купив нам їжу. Але Дядько Вайс мав власну родину для підтримки. Так, в одну точку, він просто сказав маму, що це не може йти далі.



А замість того, щоб знайти роботу, мій мама почав шукати чоловіка. Він був дуже болючим, щоб побачити її, забуваючи батька. Але я ніколи не звинуватив її нічого: це був її вибір. Через місяць вона прийшла в мій номер і сказав мені, що вона одружилася.

Я не хотів, що мій чоловік. І це не те, що він був лише заміною мого батька. Моя батько була дуже неприємною людиною і іноді дивиться дивно. Наприклад, він любив сказати, як він хороший, бо він повністю підтримує нас, власник будинку, голова сім'ї. І його матір занадто боявся сказати йому, поки він не пішов в будь-яку точку. Це патологія.



Після того, як я пропонував хорошу роботу. Я почав заробляти гроші і мій мама не міг ігнорувати його. Вона колись сказав, що я повинен дати всю зарплату на мій крок Я був шокований цим попитом, бо він був повністю незрівняний.

А потім я вирішив, що це буде справедливим, якщо я почав платити за частину утиліти. Прийміть кредит або купуйте невеликий холодильник. Я поставлю його в кімнаті і зберігайте свою їжу в ній. І не мій мама, ні мій крок

834769

Через місяць я зробив що я хотів. Я живу життя. Моя мама не заважала, що я їсти, або якщо я був океї. Ми стаємо більш схожими, ніж родичами.

Можливо, це те, чому мій чоловік залишив її. Це сталося раптово: він просто упакував всі свої речі і написав замітку: "Тире всіх цього". Я бачу для розлучення, я шкодую. Моя мама була самотньою і я тримаю роботу і купую власну їжу.



Я хочу допомогти їй. Як їсти сім'ю окремо? Вона також скаржаться на сім'ю про мене. Смішні речі, що вони всі на її боці. Покажіть мені, що я повинен принаймні поділитися їжею з матір'ю, якщо це справа. Але я думаю, що мій мама ще дуже молодий, і вона повинна думати про пошук роботи.

Хто б подумав, що мати і дочка може сваритися з звичайним холодильником з їжею? Хоча ми розуміємо, що це далеко від точки. На жаль, мама Анна проживала своїм життям, сидячи навколо інших шийок людей. Побідоносець або пізно, вона повинна взяти відповідальність за своє життя і не вимагати нічого від своєї дочки.



Ви думаєте, що Анна повинна допомогти їй мати і поділитися нею їжею і зарплатою? Поділіться думками в коментарях нижче!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное