Батьки говорять про те, що це не людина, щоб купити квартиру і не запрошувати родичів в будинок, і ми не маємо копійки в серці.

У вас є власні апартаменти. Хочу кожній родині. Не дивно, що заради власного життя люди погоджуються на багато труднощів, виїжджають кредити і витрачають останні гроші, щоб швидко поселитися в власній гнізді. І це життєздатність, коли близькі люди не тільки не допомагають в цьому питанні, але навіть заважають.

Сьогодні видання. "Сайт" Історія чоловіка, який нещодавно придбав власну квартиру. Нехай це невелике, нехай воно буде далеко від центру, але власне. Я повинен дати економію, і навіть потрапити в боргу, але родичі не здаються зрозуміти це. І вони хочуть господині.



Моя дружина і я мав подорожувати багато в оренду квартири. І перед тим, як ми легалізовані відносини, і після. Завжди незручність. Ви не будете ремонтувати його, ви не отримаєте кота. Не можна навіть думати про дітей. Ви платите за будинок, де ви не маєте права. У будь-який час можна попросити залишити акції Олега.



«Так ми дійсно хотіли, щоб отримати наше місце. Нехай це невелике, нехай не буде прямо біля роботи (як ми маємо невелике місто, ви можете швидко дістатися, де вам потрібно), але самостійно. Вони працювали, збережені, відкладені, дивляться на варіанти, сумніваються.

«У кінці ми змогли купити однокімнатну квартиру. Для моєї дружини і я був великим святом. Звісно, мені довелося запозичати гроші і запозичати гроші з друзів. В короткий час ми маємо більше одного року, щоб платити, але це не страшно нас. Ми не повинні платити більше, тому ми будемо штрафувати. Не може бути іншим. й



«Для того, як ми не взяли грошей від батьків або дружини. Все самі. Вони бідні люди, живуть в передмісті, небагато заробляти, і завжди будуть витрати. І якось ви відчуваєте себе більш комфортним, коли ви купуєте самостійно, а не блювотні руху для останніх від родичів. й

Вважаємо, що наші батьки розуміли ситуацію, яку ми були, ускладнений час ми були, коли в обліковому записі було сто рублів. Але батьки здаються до змови. І запрошують, що запрошуємо всіх на батьківщину. Це черга!



Ви повинні слідувати за традицією «розширити їх що, і вони не розуміють». Ми доведемо, що якщо ми можемо купити квартиру, то ми повинні запросити сім'ю для відвідування. Ми завжди робимо і завжди робимо. Традиція. В іншому випадку це не людина. й

«Я не хочу пересуватися з батьками, але це неприємно, що вони надягають нас в такому незручному положенні. Чи варто запозичати гроші знову, щоб зробити будинок Ведуться наші традиції! Хто зараз консервує? Нема грошей, і вони вимагають свята. Ми не знаємо, що робити з дружиною, - сказав Олег.

5234625

Не відомо про свято про те, що ми говоримо про те, що важко порадувати все. Якщо тільки вони будуть. крупним планомТі, хто знає, наскільки важко це для молодої сім'ї, щоб мати гроші тепер можна зробити з чисто символічними стравами.



І якщо батьки і мати-в-право з батьком-в-правом хочуть влаштувати бенкет для усього світу, то, можливо, нехай вони беруть свою організацію. Якщо вони хочуть слідувати традиціям, що перешкоджає їх відходженню ініціативи своїми руками?

Що б ви порадили в цій ситуації? Поділіться думками в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное