Мати, яка любила її дочкам більше сина.

Ми переконані, що батько Він має бути безумовним. Якщо у вас є кілька дітей, ви повинні любити їх однаково. Нелюблені діти дивляться і відчувають все. Не продемонструйте, як це ставлення матері або батька відповідає своє майбутнє.



Нерідко у дітей, які не лякалися в проблемах з дитинства. Однак є винятки до кожного правила. І наша історія сьогодні про це.

Ми поїхали, коли наші діти були молодими. Він був 6 років, і син був 4. Дуже важко прийняти відправлення Олега, так як це сталося занадто раптово. Діагностика лікарів, тривалих місяців, проведених в стаціонарі, інтенсивному догляді.

Я знаю, що я не приділяв достатньо уваги дітям. Я просто не міг знайти сили, щоб бути гарною мамою. Дякуємо за те, що мій мама допоміг нам. Поступово атмосфера в нашій сім'ї почала покращувати, якщо на всі можливі.



У той час, коли я виріс. Я почав робити нестандартні кондитерські вироби. Зварюючись завжди легко для мене, і я зрозумів, що цей спосіб я можу заробити гроші. Моя дочка і сина були моїм Але я знав більше уваги дівчатам.

З Олегом (мійським сином був названий чоловіком), я був просто важко. З кожним роком він став ще одним батьком. Просто феноменальна схожість на зовнішній вигляд. Коли я шукав сина мій, я бачив його коханим. Ймовірно, на підсвідомому рівні, що поїхав мене від хлопчика.



Я спробував купити новий одяг для дівчаток, і я тільки змінив старі. В той час як я зробив нові іграшки для них, Олег сидить у вітальні читання книг. Тексти пісень, а це означає: Він ніколи не болить мене або вимагав нічого від мене. Він був, як він бачив, як важко було для мене, і він не намагався обтягувати мене з його компанією. Я знаю це звучить страшно, але це.

Моя дочка виросла, навчалася, одружилась та переїхала в інші міста. І Олег пішов з мною. Він часто сказав, що він не відмовив мене, і я вірив його, хоча це було дуже болючим для мене, щоб визнати, що він був sacrificing все для мене, старий, підтвердити жінку.



Один день Я сказав йому: Олезька, ви єдиний зліва, один замість всіх інших. Але я не заслуги і любові, я шкодую. У вас є діти. Тексти пісень, а це означає: Я буду тут, я пообіцяю!

У відповідь Олег акуратно захопив мене і збивається м'яко: «Не хвилюватися, мама!» У мене є дружина і дитина. У той же час я тримаю тебе. Знайте, що ви завжди можете покладатися на мене! ?



Через кілька років, мій син дійсно мав красиву дружину. Вона як свого роду і яскрава, як йому. А через рік Олезька радувала мене новинами: Я стане бабуся. Я ніколи не зможу прощати себе за те, що моя батьківська любов була обрана. Але я так радий, що протягом багатьох років я зміг переосмислити все, що сталося мені. Спасибі сина за це.

Люди, як правило, неправдиві, і це океї. Ми не можемо контролювати емоції та емоції. Особливо в моментах тяжкого удару. Ми можемо зрозуміти основний характер, а ставлення Олега до своєї гідності.



Не знаючи, жінка підняла реальну людину, яка ви можете покладатися на. Давайте більше таких історій з щасливим закінченням!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное