Дружина шеф-кухаря продемонструвала, як обсмажити баклажани, щоб отримати хрустку скоринки і соковиту м'якоть всередині

Я зроблю хрусткий смажений баклажан, як Ольга Матвей. Баклажан схожий на смажені банани. Але це просто зовнішній! Хрусткі скоринки зовні і соковиті і ніжні баклажани всередині не залишать байдужим не тільки бразилкиАле також для тих, хто не схожий на цей овоч.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки баклажаний Вся секрет полягає в нарізанні, попередньо згортання і карнизу. Оленка Матвей!

Габаритний зображення

Кручі смажені баклажани Склад
  • 2-3 баклажани
  • 2-3 яйця
  • сіль, перець за смаком
  • 200г кукурудзяного
  • 3 ст.л. сметани або майонез
  • 1 великий зуб. Кошик
  • Малкa


Підготовка
  1. Промийте баклажани і виріжте її навпіл. Кожна половина баклажана розрізається по 4-6 частин, не досягаючи краю на 1-1,5 сантиметрів. Паралельно розташуйте горщик води на вогонь. Додати столову ложку солі, не менше.



  2. Коли вода кип'ятить, поставте баклажани в каструлю і варіть протягом 5 хвилин. Зверніть увагу, що зміни кольору баклажанів.



  3. Для клари потрібно 2-3 яйця збиті королою. Додайте сіль і перець яйцям за смаком. Я також додайте трохи копченої паприки, але не потрібно. Покладіть карниз в окрему чашу.



  4. Зігріваємо вершкову каструлю, беремо оливкову. Занурення баклажанів спочатку в яйце, потім в борошні, а потім на каструлі з спекотним маслом. Посмажити до золотистої скоринки з двох сторін.



  5. Для соуси До сметани або майонезу додати подрібнений кріп і часник. Подивитись його добре.



  6. Це все, смачно. баклажани Готовий. Бодибилдерши!





І отримати більш детальну інформацію з рецептом, дивитися відео з кухар-канал Ольга Матвій. Красивий Ольга, дякуємо Вам за свою роботу, всі рецепти з вашого каналу з'являються вперше і будь ласка, за смаком і ароматом!

про:blank

Також я пропоную вам дізнатися, як приготувати баклажанну закуску «Шип» з овочами та сиром. Ця смачна і корисна літня страва може подавати як самостійно, так і як гарні страви!



Я впевнений, що це мій баклажани Ви будете радіти. Рецепт простий і швидкий, і результат чудовий! Я не знаю про карамель, перш ніж, кора дійсно виходить з хрустки. Але в звичайному борошні баклажани і кабачки зазвичай горять.

Вам подобається баклажан? Ви не знаєте, що це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное