Як перевірити жінку для комерційного життя, але не дивляться greedy в очах

Милосердя жінок Не знаю меж! Відсутні чоловіки, але жінки завжди набагато цікавіше про гроші та інші бонуси. Навіть найнадійніші випадки і питання дівчини можна перебудувати так, щоб отримати максимальну користь. Але не всі Жінки теж прагнуть до високих, і це не завжди гроші.



Редакція "Сайт" Я не збираюся сказати, що меркантиз є поганим. Кожен вибирає для себе ці граничні лінії, які визначають ступінь цинізму щодо світу навколо нього. Тим не менш, за деякий час це зброя. Що про чоловіка, який хоче знайти жінку, яка зацікавила його як людину, а не в його рухомому і нерухомому стані?

Ми живемо в споживчому суспільстві, тому часто при виборі партнера, люди покладаються не на почуття, а на можливі перспективи. Але це завжди так. багата Вони намагалися збільшити капітал через прибуткові шлюби. З класики ми знаємо, які історії були. Але це здається більш нормальним.

254294

Насправді, це не має сенсу зрозуміти характер безтурботності, але як спробувати його уникнути, ми розповімо вам зараз. Таке життя рубати, яке може знайти використання, як знайдено в одному з наших колег. У своїй антурі жінок для нього не було, вирішив подивитися в соцмережах. Тим не менш, не все було рівним, як він думав.

Спочатку він навіть прийшов, щоб вірити, що жінки mercantile. Однак перед прийняттям такого рішення він вирішив експериментй Що допомогло йому змінити його розум. Дійсно, він прийшов на жінок з досить високим баром очікувань. І це незважаючи на те, що, за принципом, колега не погана.



Він не може мати найкращий дохід, але він відчуває себе досить добре. Він працює на іншому проекті. Я зрозумів, що жінки були більш зосереджені на його доході, ніж на собі. Висловили те, що вони відразу ж затребувані подарунки і поїздки в ресторан. Ймовірно це повинно, але знеболюється колега. Тоді він почав його робити.

По-перше, він не хотів з'являтися greedy, і, по-друге, потенційний партнер життя також повинен бути якось перевірений. Так він почав чергувати дати. Не пропустіть на перший. грошіІ я нічого не кладаю в наступну. Я зробив це кілька разів. Це дозволило йому більш об'єктивно зрозуміти, що він стикався з дівчиною.



Поза «Ложки» Що це виглядає? По-перше, він бере на себе свій ресторан, дарує їй квіти, оплачує за будинок таксі. Після декількох днів ковенант прогуляється її, і протягом декількох годин вони просто блукають по набережній, а потім частина на зупинці автобуса. Потім він отримує його. ціна На прем'єрі в театрі і підібрав свій автомобіль (не незвичайний, простий Volkswagen Golf).

Навіть через дату, вони йдуть в музей з безкоштовним вступом, і він знову не сплачує за все: ні для кави, ні для таксі, ні на квитки на сусідню галерею. Власне, більшість Вони припинили зустріч після другої дати. Два або три, які відбулися в театрі, вирішили після цього, очевидно, що як квитки, так і автомобіль для цієї зустрічі були «пропущені» друзями.



Але є той, що він не зацікавився джерелом стабільного доходу. Вона насолоджувалася ходьбою з ним в парку, збирається в музей і купуючи його каву за свій рахунок. І коли він придбав квиток курортВона погодилася піти, але спробувала платити її половину. В короткий час це рік і половина, оскільки вони одружилися і все добре.

Ви не будете судити вас за свій вибір. Кожна людина шукає свінгериЯк він може. І якщо ніхто не вірить нікому і намагається просто захопити більший шматок, інший, навпаки, хоче відкрити і просто бути щасливим, незважаючи на можливий фон. Напишіть в коментарях, що ви думаєте про це, і чи буде такий життєвий хак працювати з кимось іншим.



Милосердя жінок Не обов'язково несправність, ситуації різні. Однак перед початком відносин рівень його ще краще перевірити. Про те, чому чоловік починає проповідувати дружину, яка прийшла до життя на всіх готових. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное