Відстань між багатим і бідним: The Universe

Як проводиться поступове скорочення витрат сім'ї, і що необхідно зберегти в першому місці? Що я можу сказати про сьогодні!



Перш за все, ми поділяємо перевірену схему розумних заощаджень, яка одна з читачів розповіла нам. А потім ми пропонуємо обговорити свою ефективність в коментарях. Ви готові змінити фінансову ситуацію на краще? Тоді нехай!

За роки, я дивився, чому я маю жити від Paycheck до Paycheck. Неважливо, що багато робочих місць я змінив і незалежно від того, скільки мій дохід збільшився, до кінця місяця все ще припинилися в моєму гаманці.

8808703р.

Тож я нарешті вирішив розібратися, де частка левової заробітної плати триває. На початку минулого місяця я вирішив зробити невеликий експеримент, щоб зменшити витрати домогосподарств.

Перший погляд на банківські виписки. Це допомогло мені визначити, де більшість грошей витрачається на регулярній основі.



Список висипок включав витрати на швидку їжу, непристойні покупки, харчування і навіть обслуговування улюбленого вихованця.

Виявилося, що я часто дозволяв собі витрачати значну кількість на непотрібне. Я зробив це просто, щоб зачепити себе. Я ніколи не був одягом.

Це було те ж з кав'ярнями і замовленням їжі в домашніх умовах: замість придбання крупи на тиждень я витратив гроші на одноразове задоволення, ефект якого зникне так швидко, як це з'явився. Так я вирішив дати ці витрати в першу чергу.



Що стосується придбання круп'яних виробів, то я почав думати більш ретельно про те, що йде в магазин. Під час мого експерименту я протистояли спокусі, щоб кинути все, що я хотів в кошику, і купив продукцію строго відповідно до списку.

Крім того, я зумів знайти більш доступну альтернативу звичайним продуктам. Замість дорогих солодощів, вона приймала сухофрукти, а замість преміальних упакованих овочевих сумішей, вона купила однакову суміш по масі двічі дешевше!



Якщо ми говоримо про обслуговування вихованця, то в цьому пункті я знайшов можливість заощадити без погіршення якості життя коханого хутряного друга.

Я використовую для купівлі їжі в невеликих пакетах в локальному магазині, щоб продовжити пару днів. Тепер вона замовляє їжу для собак Конор у великій кількості в Інтернеті за оптовою ціною.

До кінця місяця вдалося зберегти більше 30% мого бюджету без суттєвих змін у моєму житті.



Як ефективно ви думаєте, що це зрізати витрати, оскільки наші героїні описують його? Чи є у вас секрети про раціональне виділення грошей? Ми будемо раді поділитися своїми ідеями та думками про це в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное