Я вирішив, що це моя остання дитина, я ніколи не віддаю знову.

Незабаром або пізно жінка говорить сама, не хоче народитися Я не хочу, щоб народитися більше, я не хочу, щоб дати народження! Однак багато мам ще називають період народження дітей практично кращим часом в житті. Незважаючи на те, що це здається однією з найскладніших. Після всього, буквально жінка перестає належати до себе.



Редакція "Сайт" Він хоче поділитися з вами деякими емоціями, які мати виявляють трохи пізніше, після того, як після того, як після того, як після того, як веіл постпартуму підлягає. Час, що запам'ятовується і не запам'ятовується. Час, коли дитина стає найбільш важливою в житті. Особливо якщо це довгоочікуваний.

Я не хочу відроджувати здоров’я – це те, що жінки відчувають себе таким чином. Вона сказала, що під час пологів жінка відчуває стільки болю, що мозок просто відключає пам'ять, які слід пам'ятати. І коли він надходить, жінки готові. зновуТому що немає спогадів про це.



Проте, настає час, коли жінка вирішує, що це останній раз. Це реалізація, яка йде після жінки Повернути додомуй Я повернувся з новонародженим за останні роки. Коли вона усвідомлює, що інша вагітність не зможе вирішити.

Звичайно, я не пропускаю це дуже багато, тому що зрілі Серйозний стрес для жіночого тіла. Дійсно, хто хоче запам'ятати тріщини в грудях, безкінцеве годування, очищення і безперервна зміна діаперів, догляд, що не зупиняється на одній хвилині. Але це відчуття, що дуже важко відмовитися від того, що.



Не буде агонізації - нехай складно, але так приємно! - чекаючи дитини або дитини, щоб народитися. Я не можу чекати, щоб познайомитися з ними вперше, щоб побачити їх, щоб зателефонувати їм ім'я, яку було обрано всієї сім'ї так довго і сподівається, що, можливо, Бог каже їм цю назву уві сні. У світі з’явіться. Український!

Я продам

Не буде ніяких моментів абсолютного миру, коли дитина засвоюється, немає домашнього одягу, в якому жінка проводить цілий день з дитиною. Запах новонародженого, сльози родини, свінгериВін дивиться в очі дитини і інепто намагається заковтнути дрібними руками. Сенсує їм і захоплює їх, і як вона розбиває щасливе серце матері.



По-друге, жінка все одно пропустиме цей чудовий час. Але просто, як ви повинні перетворити сторінку, цей розділ в житті повинен закінчитися. Може бути жінка. зрадаКоли він віддає свою коляску або усвідомлює, що ера діаперів остаточно передається. Але вона завжди відчуває трохи сумного перегляду своїх дітей швидко.

Ні, але ви можете знову переглянути свій телефон і подивитися на ваші фотографії, тому ви можете запам'ятати ці приголомшливі дні з ніжністю. Нагадуйте себе про деталі, які застрягають в пам'ять назавжди, навіть якщо вони говорять нічого подібного. Подумайте про дні, які назавжди пішли і ніколи не трапляються. Не з нею більше.

7673695

Розуміння. Це те, що жінки відчувають такі емоції. У цей час був останній, і вона міцно вирішує: більше не хоче народитисяй Але якщо ти можеш, ти це знову? Читати нашу статтю про те, як спробувати прогнозувати побажання дитини і які ознаки, які можна подарувати вам. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное