З радянських часів я люблю Грузію, вирішив провести відпустку в Батумі, не шкодував

Навіть у цих турбулентних часах люди ще не сидять. Хто-небудь їде на поїздку, щоб відвідати місця, які доки не змогли побачити життя, а хтось просто йде на відпочинок. Іноді люди люблять курорт так багато, щоб вони пішли з року до року. З кожним днем вони дізнаються щось нове.

Сьогодні видання. "Сайт" Він поділиться історією мандрівника Антона, який любить вивчати світ, і кожен раз віддає перевагу піти на нове місце для себе. Однак Батумі Привертає чоловіка особливим чином. З радістю приїжджаємо сюди знову і знову.



З радянських часів я люблю Грузію, тому якщо я можу відпочивати тут. Я був Батумі тричі до цього року, але кожен раз я знайшов щось нове в цьому місті контрастів. У місті, де є місце для маленьких затишних дворів, і хмарочосів, розвинена інфраструктура, і дотушені гори, і чисті галькові пляжі, Антон пише.



«Так, під СРСР це місто було різним». Це не так провінційний і повільний, він дуже відрізняється від Батумі, які ми знаємо від радянської фільму «Любов і голубів». Але в ньому щось залишилося. І це ціни, які приємно здивують всіх відвідувачів. Можливо, невисока вартість товарів і послуг пов'язана з низькими заробітними платами в регіоні, але ця ситуація тільки вигідна для туристів. й

«Природно, курортне містечко має проживання для кожного бюджету. У готелі є шикарні п'ятизіркові готелі, і є скромні номери, які орендовані місцевими містами. Якщо ви берете щось між собою, то, наприклад, двомісний номер в 4-зірковому готелі біля морських витрат 2000 рублів. Чи можна знайти таку пропозицію на курорті Сочі? Я сумніваюся.



Туристи, що прилітають в Батумі, повинні помилуватися 54-поверховими вежами в Батумі. Оренда квартир з видом на море. Але цікаво, частина приміщень була придбана не в готелі, але приватними власниками. І ці люди здатий Я зумів поїхати по такому оголошення, орендувавши будинок на 1092 рублів на добу. Є сотні подібних оголошень на Airbnb.

Габаритний зображення

Цілі в Батумі "Фуд в Грузії - окрема історія". Товарів у наявності: Але малоймовірно, що багато туристів хочуть приготувати свою їжу. Крім того, місцеві кафе і ресторани мають досить вигідні і смачні страви. А де ще можна спробувати такі смачні хачапурі, хінкалі, хагобілі та навіть шабаби?

«Це багато місць для будь-якого гаманця. Ресторани з відповідними цінами, і є невеликі кафе, де вартість страв порадує око. Якщо ви нараховуєте страви на два, то серйозний обід в бюджетному кафе обійдеться 25 ГЕЛЬ (600 рублів). У кафе-барі на обід два з м'ясними стравами і міцними напоями буде коштувати вдвічі більше. й

Якщо у вас є вечеря в недорогий ресторан, вам доведеться заплатити від 1500 рублів. А якщо ви вирішили поласувати себе в престижному ресторані, то приготуйте на вечерю для двох оболонок по 100 lari (2400 рублів). Мій обід і вечеря вартість мене не більше 300-400 рублів (зазвичай салат + гаряча страва). Для того, щоб ви могли користуватися послугами. й



Тільки мріяти про таке дешеве таксі. В середньому кожна поїздка по місту за допомогою таксі, яку я назвав через звичне додаток «Yandex Go», вартість мене близько 40 рублів. Дешевше, іноді трохи дорожче. Але це всього 40 рублів! Інколи витрати громадського транспорту більше. й

І якщо ви рахувати Бюджет париНавіть місяць відпочинку влітку не буде настільки дорогим. Про 30 тис. рублів піде в оренду гідне житло. Ще 50 тисяч доведеться витрачати на їжу, щоб ви не заперечували себе нічого (хоча ви можете приготувати сніданок самостійно, а обід і вечерю в кафе). Про 1000 рублів буде витрачено на таксі. Я вірю, що кількість 85-90 тис. рублів буде досить з запасом. Де ще можна мати такий хороший відпочинок цілий місяць? Чи можете ви сказати мені? запитав Антона.



Дуже привабливо виглядає місто Батумі, особливо в хорошій погоді. Але це добре, як наші мандрівники описують його? Хто був Батумі нещодавно? Тексти пісень, а це означає: Це все, як красиво, як видається на перший погляд?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное