Чому припливний друг гірший, ніж розумний ворог

Ми відчуваємо, що все в наших руках і ми можемо самі вирішувати себе. А, навпаки, ми вважаємо, що ніщо не залежить від нас і тільки віддаємо, якось може вплинути на наш нудний і життєдіяльне життя. Можливо, для чого необхідно звернути увагу. Про насй Ви зможете знову відчути реальність.



Редакція "Сайт" Пропозиція знайомства з персидським поетом-Суфі, які мешкали в далекому XIII столітті на території сучасної Таджикистану. Його ім'я Rumi або Mawlana, хоча справжня назва - Mawlana Jalalal al-Din Muhammad Rumi. Вплив цієї шавлії виходив далеко за етнічні, релігійні та національні кордони.

Понад сім століть, котирування від свого незрівнянного розуму здавалося глибоким і не менш актуальним у нашому віці. Він сказав, що контемпори Румі не можуть протистояти владі своїх слів, які могли б створити спеціальні революційні настрої та навіть спонтанні зміни. перенапругиНезважаючи на те, що вони були відкриті як форми релігійного ідеалу. Ось деякі з них.



  1. Я шукав Бога всюди: серед християн, серед буддисти, і серед нас мусульмани. Я не знайшов його в будь-якому місці. Я знаю, що він був там.
  2. «День одного дня ви знайдете себе в такому зв'язку, що не буде іншого вибору, але перетворитися на Бога. Не скажеш його, що ви перебуваєте в величезній біді, але скажете ваші неприємності, що у вас є безглуздий Бог.
  3. «Якщо ви шукаєте щось, що вам подобається. й
  4. « Чим більше любові, тим більше випробування»



  5. «Це краще бути друзями з мудрістю, ніж зі стопом. Найнебезпечніші друзі, ніж смарт вороги.
  6. «Ви повинні спочатку вирощувати серце, а потім власну мову. Через язик приходить, що починається в серці.
  7. «Щоб бути дуже близько, щоб ви могли бути проведені, або бути дуже далеко, так що ви можете забути». –



  8. «Повага може вийти з усіх сторін. І буде так багато хто з них, що ви будете відчувати розпад. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Відтепер курс подій зміниться.
  9. «Головна Божа тиша. Все інше не найкращий переклад.
  10. «Не існує сенсу проти змін, які приходять в життя. Нехай вони йдуть через вас. Скарження все, що обертається вниз? Але ви впевнені, що життя буде краще, ніж те, що ви приїжджаєте?
  11. «У житті половини дня або половини століття неважливо, не існує планів, крім любові». –



  12. «Кохання живої води». Вологість життя. Потрібно пити його не тільки з ротом, але і з серцем і душею. Без любові, все життя безглуздий.


Написати коментарях, чи були знайдені ці котирування відповідь на ваше серце Чи дійсно ви думаєте, що ви є сучасними? Ми вважаємо, що є дійсно щось, щоб подивитися і слухати, або навіть взяти руки. Це ніколи не пізно, щоб дізнатися щось нове, це?



Чистий котирування про життя Іноді вони виглядають як яскраві зірки - вони вказують на спосіб втратити душі в напрямку від якого необхідно чекати від світанку! Про те, які цитати академіка Дмитра Ліхачева допомагають жити. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное