Співробітники, які платять більше

Чому ви платите менше, коли ви, здається, краще, ніж інші? Розуміння цього питання може бути складним. Але потрібно це зробити, так як при роботі людина проводить частка левів свого часуй Щоб робота не схожа на реальні страждання. Зрозуміємо причини низьких заробітних плат і з'ясуйте, як просити піднятися.



Чому платять менше цікавою історією. Вона сказала, що один раз простий працівник Кузьми вирішив попросити своїх поміщиків, чому він отримує 2 рублів на тиждень, а інший працівник Іван стільки, скільки 16 рублів. Кузьма прийшов до поміщика і запитала: «Як це так, майстер?» Я прийшов до роботи з вами. Але ви платите його 16 рублів, і я тільки 2. Чому виникає таке несправедливість? Але поміщик зацікавив вікно і сказав до раба: Для великої рогатої худоби необхідно придбати сіно. Хто-небудь вітаю. Побачити, якщо вони продають його. І вийшов Кузьма поза.

Я повернувся і підтвердив власника, що гай було дійсно продажем. «Я не те, що лісова лука? Але Кузьма не знає. Помідор відправив його на вулицю. Повернувшись і підтвердив, що гай дійсно з луків біля лісу. «Що таке хит? Перший або другий? Скільки коштує продаж? Чи можливо це зробити? Кожен раз Кузьма побігла на вулицю і попросила чоловіка новими питаннями.

Він знову повертається до поміщика, а після нього Іван вступає в приміщення і каже: Майстер, ви раді купити сіно сьогодні, так що я вже вводив один кошик в дворі для розвантаження. Ми взяли його з луків біля лісу. Хая добре, пахне, перший рик. Вони просять 20 руб., але я прокинувся до 17. І він влаштував для наступного прикусу, щоб нам було продано. Ведуться ще два вагони. Кузьма залишила поміщика нічого, але принаймні розуміла, чому він був оплачений менше.



Проверб може бути не актуальним зараз, але ще правдивість Проживання У зв'язку з тим, що практично кожен менеджмент роботи вітає ініціативу співробітників. їх відповідальність, стресостійкість, багатозадачність. Цей співробітник є більш цінним для управління, оскільки він допомагає компанії заробити, і тому приносить прибуток. У теорії робота такого працівника повинна бути добре оплачується.

Звичайно, це не буде без тих лідерів, які не очищають від руки. Вони роблять їх краще. з Робота підлеглого з різних причин. Вони не хочуть підняти заробітну плату, похвалу, підтримувати ініціативу. Крім того, деякі боси намагаються морально подрібнити працівника. Щоб переконувати його, що він не заслуговує вище зарплати, щоб знайти несправність з кожним маленьким, щоб залягати його штрафами або звільненням.

р.

Для того, щоб зробити правильне рішення для себе, потрібно взяти короткий час і ретельно продумати все. Чи є ця робота дійсно так важливо для вас, що ви готові перенести сердитися бос або meager платити? Спробувати себе чесно. Якщо ви не готові, то акт рішучей

На різних сайтах пошуку роботи ви можете розмістити своє резюме і побачити, які заробітної плати пропонують інші компанії, які ви застосуєте. Крім того, обов'язково вивчіть список вимог. Вам необхідно оцінити, чи відповідає Вашим навичкам. новий роботодавецьй



Крім того, разом з резюме ви можете надсилати мотиваційний лист, створений для кожної компанії окремо. Варто коротко говорити про себе, вашу мотивацію, захоплення. В цілому напишіть все, що не підходить для резюме. Ви також повинні мати портфоліо, якщо специфіка роботи, або ілюстраційні приклади. успішно закриті операціїй Це може говорити про себе, і переваги точно оцінять такий співробітник.

р.

Чому платити менше і як просити піднятися? Якщо ви не хочете залишити свою попередню роботу, ви можете спробувати поговорити з босами про підвищення заробітної плати. Тільки краще в потрібний час. В ідеалі така компанія не повинна мати серйозні фінансові проблеми, і ви не повинні мати ніяких операційних відмов. І, звичайно, краще використовувати випадок, коли бос буде в гарному настрої.

Не намагайтеся розмежувати своїх босів, шаутів, або давати ультиматум, наприклад, «Що ви піднімаєте свою зарплату, або я залишаю!» Така розмова може закінчитися дуже сумно. Якщо ви не маєте нічого втратити, або навпаки – ви вже маєте потенційну пропозицію від нового роботодавця.

Додати специфіку. Не боятися давати точну кількість, яку ви хотіли б побачити на карті Payday. Не забудьте аргументи. Розкажіть, як ви вдосконалили робочі процеси, як ви успішно закриті контракти, або як довго і продуктивно, що ви були з цією компанією. Що робити тактику. Якщо головний не погоджується з вашими умовами, він може. компромісий



Ускладнюється робота. Ми не згодні. Для побудови грамотних відносин з босом, щоб він помітив і заохочував вас, вам все ще потрібно мати можливість. Але ми щиро бажаємо Вам удачі, кар’єрного зростання та успішного саморозвитку. Нехай все буде дрібним.й

Категории

Смотрите также

Новое и интересное