Якщо ми намагаємось переконатися, що діти живуть на всіх готових?

« » » » » » » » » » » » » » »Дитячі апартаменти Це дрібно, але де ми йдемо? Особливо не тому, що діти повинні бути підняті. Вони вирощують і починаються нове життя. І якщо син пішов на вільний хліб, щоб знайти щастя на власній, то дочка не так зламана і вона все ж потребує моєї допомоги.



Не довге тому вона одружилася, вагітна, тому незабаром я буду бабуся. А потім ситуація це: чи вони будуть орендувати житло і якось вийдуть, або дайте їм в однокімнатний номер. Я так званий "План Б", і редакційна колегія. "Сайт" Давайте мені дати вам думку. Чи можу я зробити це, або дайте їм тягнути власні ремінці. й

Цей конфлікт життя дійсно зданий цікавим для нас. принаймні через визначення матері до прийняття рішень. Вона думала, що вихід був знайдений, тому вам потрібно дотримуватися його строго. Але буде право на інших близьких людей? Тут ми сподіваємося, що ви можете дати Увійтий І зіткнеться далі.



Я 47 років і дочка, і я жити разом в однокімнатній квартирі. Я сказав, що мій син пішов на іншу країну і намагався побудувати життя там. Мій чоловік і я розлучився, тому є достатньо місця для двох. Моя мама 68, мій тато був в небі довго, і вона живе в однокімнатній квартирі. Але увага не позбавлена, так як жінка все одно державно і помітна.

вона ніколи не заміжала знову, хоча вона, ймовірно, може. Вона має дружбу, чоловіка свого віку. Іноді вона буде залишатися з нею. ДнівА потім він знову залишає. Він з іншого міста, каже, що він дуже приєднується до сім'ї дочки, не хоче залишити їх. І в такому стані вони.

р.

Так, мій дочка одружився, хлопець хороший, британський, також його матір один, живе в гуртожитку. Ми не говоримо часто, вона трохи сором'язлива, і я не хочу її підштовхувати. В цілому, мій молодий чекає дитини, але їх житловий простір не є. Так нам необхідно орендувати квартиру. Я думав мій мама і я мав квартиру разом!

Моя мама та дитячі квартири назвали її і сказали: «Ком до мене, дайте їм жити у вашій молоді». Для них буде легше. Ми працюємо з вами. На мій сюрприз мій мама відмовилася. Зареєструватися використовувати для життя Ні в якому місці немає. Виявляється, що кожен буде залишатися в своїй квартирі, і молодий буде потрібно фотографувати!



Він свого роду помочився мене. Я не можу стояти, і я знову згадував мій мама. Вона сказала, якщо вона не хоче рухатися, я б. Якщо вона хоче, чи ні, це не важливо. Я зареєстрований в тому, що у мене є всі права. Бо я піклуюся про долю своєї дочки. Нехай він хоче зараз.

Я живу з нею протягом декількох тижнів. Звісно, не кажучи вже про мене. Зв’язки погіршилися. І мій дочка. Я намагаюся пояснити її, що мій бабуся не винний нічого, це тільки моє рішення. І вона повинна бути в змозі жити нормально, щоб побудувати сім'ю. В цілому атмосфера будинку досить токсична.

Р

Я показав, що якщо її ставлення не змінився, то я піду юристу продати цю квартиру. А потім не рахуйте на мене або мій бабуся. Вона є тим, хто все ще збирається працювати і приймати її дружбу. Але хто знає, що відбувається далі? Не розумію. Як можна лікувати ваші діти, як це?

Будь ласка, напишіть в коментарях, які ви думаєте про це, і чи це було право рішення цієї жінки, щоб дати їй квартиру до своєї дочки, але в той же час "провести" свою матір. Чи можна знайти інші рішення? Ми чекаємо вас на обговорення!

р.

Дитячі апартаменти - це дійсно класно. Коли у вас є можливість зробити речі краще. На жаль, ми не олігархи. Читати нашу статтю про те, коли ви не повинні кидати вашу спадщину. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное