Чому ви не можете довіряти секретам навіть близьким друзям

Дружба - чудова річ. Але іноді народні шляхи дивують, і старі відносини довірчих кінців. Причини можуть бути дуже різними, але це не так важливо. І не шкодує, бо життя йде, і все відбувається.

Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться сюжетом абонента, який відомий її другом практично всім своїм життям. У зв'язку з тим, що їх відносини було добре протягом багатьох років. А потім щось йшла неправильно, і подруга Важкий. Подруга, здається, вона не може бути виправлена.



Я полюбляю всіх наших життів. Ми проживали в одному дворі, зростали і грали разом, пішли до тієї ж школи. Вона трохи старша, але це ніколи не було проблемою. Ми одружилися і навіть подарували нашим першим дітям. Ми були дуже щасливі, що наші діти теж будуть друзі, Марія писав.



«Що ж наше життя перетворилося по-різному. Мій чоловік і я працюю багато, я навіть зумів заробити час. Він отримав акцію, він отримав добре, я також намагаюся тримати. Тепер ми впевнено стоячи на ногах, але наш друг не радий успіх. й

«Таким є те, що фінанси Люди завжди були жорсткі. Чоловік ніколи не був особливо zealous, і недавно він був повністю лаціна. Як результат, сам друг мав ведіти майже всі сімейні витрати. Зрозуміло, що вона не могла впоратися самостійно. Я не знаю, як допомогти їй.



На початку дискорду почали розтерти відносини з Людиною, коли ми купили сина першого смартфону. Природно, дитина в першу чергу відповіла своїм близьким друзям, серед яких був син мого старого друга. Він також побачив цю іграшки і попросив своїх батьків. Вони не мали грошей, щоб зробити це. й

«У підсумку друг назвав, роз'ясував ситуацію, і попросив свою дитину набридати менше сина про свій смартфон, так як їх сім'я не може дозволити собі таку покупку зараз. й



«Я не хотів цього підходу. Діти, особливо хлопчики. Що ще можна говорити про але смартфони та інші гаджети? Відтінок нового іграшки з друзями є нормальним. Якщо немає грошей, голова сім'ї вже місяць. безробітнийЧи є моя проблема? Нехай він відступає від дивана і надасть своїй родині, як він повинен!

Я не говорю мої висновки до мого друга. Я поговорив мій син. Вона пояснила, що гальмування знову неправильно. Але вимоги другу не очікували закінчення після неприємної розмови по телефону.

В першу чергу, вона була зміщена, що ми б хотіли б купити дитячі кросівки, які її син відразу бажали. Тоді вона не схожа на те, що ми дали дитині дорогі курси англійської мови. Тоді проблема для неї, що ми пішли на море з цілою родиною.

1 999 р.

«Ця залежність вже приніс більше негативності, ніж добре. Якщо вона не могла дозволити собі щось для себе або її дитини, то мій чоловік і я повинен бути більш скромним, не дратує своїх покупок і витрат.

Чому залишатися на зв'язку? «Я спілкувався з Людом менше і менше, бо я не хочу зіпсувати настрій і знову. І тоді я вирішив зупинити розмову з другом. І дитина спробувала залучити більше в інших компаніях. Нехай він спілкується з тими, кому він не повинен відчувати себе винним для того, як він живе і що він купується. й

Габаритний зображення

«Ця дистанція не стала невидимою до Людки. Він вже скаржався на взаємне знайомство, що я «поганий і припинив спілкування з нею, бо вона була бідною». Може бути я, і хтось буде думати я поганий друг. Але чому підтримувати дружбу, що не приносить радості?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное