Подруга, пиріжки яких завжди горять і розтріскуються, випікають шедевр «Абрикосовик»

«Це смачний абрикосовий торт, Ніна. Я не чекав від вас! - Я сказав вчора другу, а в вечірній чайній вечірці в будинку. Не думайте нічого неправильного: Ніна не відмовляється від мого сюрпризу смачними випічками, тому що приготування завжди був чимось складним для неї і, можливо, безглуздим. Тісто згортають або розтріскуються. І це так смачно...

Пиріг "Абрикос" - це задоволення, щоб приготувати. «Я все перемішував, я поставив абрикоси в духовці, і це зроблено. Я думаю, що навіть дитина може впоратися з цим пирогом!, Ніна розповіла мені, і я по-справжньому почав запитати її за рецептом.

Сьогодні видання. "Сайт" Подаруйте інструкції про те, як приготувати швидкий і простий літній коктейльй Знайдіть солодкі, соковиті абрикоси і давайте створимо!



Дуже смачний торт з абрикосами Склад
  • 300-400г абрикоси
  • 3 яйця
  • 1 ст.л. сметани або кефіру
  • 1 ст. цукру
  • 100г вершкове масло
  • 2-2,5 ст.л. борошна
  • 15г розпушувач
  • ванільний цукор і цукровий порошок
  • щіпка


Підготовка
  1. М'яке вершкове масло з цукром.



  2. Додайте яйця і вдарив її знову міксером або вінком. Потім додайте сметану або кефір, щіпку солі і ванільного цукру. Я зазвичай бере мішок (15 г) ванільного цукру, але трохи більше. Дивитися все разом.



  3. У двох підходах додайте просіяне борошно і розпушувач. Пробити все силіконовою лопаткою.



  4. Вимити абрикоси, порізати їх навпіл і зняти кісточку. Кожна половина (середина, де кістка була) абрикосова макая в цукру.



  5. Поставте тісто в пергаментно-паперову форму. Покладіть половину абрикосу зверху тіста. Випікайте в попередньо розігрітій температурі 180 градусів духовки протягом 40 хвилин до готовності. Готовий торт можна посипати цукровою пудрою.



  6. Це, абрикос готовий. Бодибилдерши!





Порада редакційного офісу А для тих, хто любить рецепти для снопів, пропонуємо дізнатися, як приготувати абрикосовий торт з ароматним кремом «Франжіпан» (з мигдалю з цукром) в домашніх умовах. Французька грація в будь-якому місці!



Просто довіряю мене, це смачно. абрикосй Я раджу зберегти рецепт, тому що після абрикосів буде сливовий сезон, і якщо абрикоси замінюють сливами і додають щіпку кориці, то торт буде грати з новими квітами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное