Спостереження відпочиваючих в Туреччині, сумний погляд

Відпочинок туристи в Туреччині Вони часто мають високі очікування. У деяких випадках це проявляється в тому, що такі люди завжди не задоволені всім. А замість того, щоб насолодитися відпочинком, вони рухаються з кислими шахтами і зіпсують настрій кожного навколо. В інших випадках це проявляється в тому, що відпочиваючи очікують особливого лікування, і тому вірять, що абсолютно все дозволено їм.

Сьогодні видання. "Сайт" Почастувати спостереження читачів, які не втомилися дивувати туристів. І хоча ви знаєте правило, що ви повинні спочатку подбати про себе, але як тримати на тих, хто навколо вас неприпустимо?



Відпочинок туристи в Туреччині
  1. На екскурсію запрошують, якщо йому сподобалося харчування. Ми майже вся компанія, що недбала, але одна жінка з дочкою п'ятнадцять років чітко проти. Вона перевернулася до нас в сюрпризі і сказав: «Чи дійсно подобається ця їжа?» «Я не знайшов нічого сказати, але я відчув жахливо некомфортний перед гідом та іншими туристами. 4-зірковий готель, що знаходиться в 4 км від готелю. Так, м'ясні страви тут не найсмачніші, навіть котлети або ковбаски. Але по всій Туреччині, один соєвий. Але щодня варити рибу, індички, курку ... Не буде любити будинок, але салати на будь-який смак і солодощі (приблизно солодкий). Що буде щось скаржитися. й





    «Другий інцидент стався поза баром. Я маю на увазі, і я чую чоловіка скаржитися на другу, це третій день тут, Не досягне моря.й Від 11 до 11, сидячи, намагаючись. Сьогодні хоча б я бачив море, але знову я не збираюся по цьому барі. Чому виникає бар? П'яний? Це через Турки. Вимкніть Турки, щоб відлякувати. Цікава логіка. Якщо є бар, вам потрібно пити? ?

    А ввечері я побачила те ж «туристи» біля басейну, де він скинув на сонці, оточений пустими окулярами. А вже вночі, коли моя сестра і дочка їсти нічний томатний суп (від дванадцяти до години і вона подається), той же чоловік з компанією оселився на наступному столі. Десь отримали пляшку і спробували отримати окуляри в закритій їдальні. Вони також скаржилися, що вони мали їсти суп. Шам'я, Xenia resents.

    р.



  2. «Це завжди сором’язлива слухати, коли не вистачає базової пологи. Нехай це нормально для нього, щоб він не помітив нічого дивного. Але як ви можете зв'язатися з офіціанткою на "ви" і сказати йому "згодити", "каррі" і так далі? Я не говорю про старі жінки з деревими віями, які всюди з ними окуляри. І з часу, вони їдуть у своїх дітей, коли вони приносять неправильні коктейлі з бару.



Які туристи в Туреччині скаржаться на "особливо заподіяти скаргам, які нічого не їсти". Вони скаржаться, що немає свинини, то для них оселедець не знайшов, потім борщ за смаком поганий, після чого окрошка в приміщенні не могла подати. Здається, що люди не зацікавлені в тому, що країна збирається і що чекає їх. Ну, ви не можете жити на тиждень без свинини, тому чому піти в мусульманську країну?



«Особливості наших нерозумних туристів завжди смішні для читання. Я прочитав найцікавіші речі для чоловіка. «Живий готель, нічого не їсти. Весь готель не мав борщів. Не визначилися. Зірка! І такі відгуки поставляються по черзі, навіть якщо мова йде про 5-зіркові готелі.

Особливо смішно читати про «не їсти», коли ви вже на цій сітці, і ви пам'ятаєте те, що «не їсти» виглядає так. Нехай немає борщу, але є так багато інших страв для будь-якого смаку: м'ясо, риба, овочі, каша. Я можу приготувати краще в домашніх умовах, ніж в будь-якому ресторані. Але ви йдете на борщ? Цікава Вікторія.







Звичайно, це може бути дивний. туристичнийй Деякі люди не можуть стояти хутряні англійці або жаркі німці, а деякі люди особливо охоче дивляться дратівливу поведінку своїх співвітчизників. Повідомляємо нас у коментарях, які люди на канікулах за кордоном Якщо ви не хочете звертати увагу на інші, щоб насолодитися відпочинком?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное