Чому батьки Зупиняють дітей від створення сім'ї і розірвати їх життя

Ви коли-небудь дивилися, як маленькі втрачені моменти декількох днів можуть вплинути на майбутнє життя? І як влаштувати своє життя так, щоб ви не пошкодуєте нічого пізніше років?

Герой історії сучасності, Микита, нещодавно почав запитати такі питання. Як дізнатися всі відповіді разом?

Я ніколи не відставила долю, що народжується на сільській місцевості. Я любив тихого життя в сільській місцевості і людей, які проживають в районі. Але я завжди знав, що коли я виріс, я хотів зробити більше, ніж просто дивитися ферму і рибу на місцевому рівні.



Я молодий в сім'ї, тому мій батьки спробували дати мені кращий. І я з радістю приймав всіх відзнак, не думаю, що один день мені доведеться платити велику ціну за неї.

Шість років тому старший брат переїхав до столиці безкоштовного хліба. Після нього сестра пішов з дому. Після того, як вона залишила, у мене був цілий рік до аспірантури. І я шукаю вперед, щоб мій поворот завойовує великі міста.

В першу чергу, батьки, які передали не розумію освіту у коледжі, і після закінчення, вони загрожували мене, щоб триматися в с. з ними. Не можна обробити будинок без мене.

Р

Я не хочу, щоб зруйнувати своє майбутнє, але я не можу залишити своїх батьків. Так в кінці він дав у свою персуазію і залишився, щоб допомогти з побутовим господарством. Через кілька років я зрозумів, що велика помилка я зробив.



Село досить велике, хоча б дарують людям руку. Молодь сповнена, тому без розваг. Одного літа на полонених урочистостях зустрілися з дівчиною Мар'яна і відразу закохався в любов. Кілька місяців тому я вирішив запропонувати.



Мар'яна домовилися, і я був лише в сім'ї небесних. І я пам'ятаю думки, «Чому я залишився з батьками, інакше я ніколи не зустрілася з любов'ю мого життя». Я думав, що до тих пір, поки я втратив, що я люблю з тієї ж причини я знайшов її.

Я можу ручитися, весілля потрібно відкласти. Так протягом двох років поспіль Мар'яна і я відкладав шлюб з одного сезону в інший. І в кінці вона втомилася від неї...



Маріяна підійшов до іншої і скоро заміжив його. І я був самотнім з мами жоржинами і дамськими тепличками. Зараз я сидю і пам'ятаю, як багато хороших моментів були втрачені, використовуючи які я міг радикально змінити життя.

Я шкодую про це. Немає освіти, ніхто не коханий, один батько і ліворуч. Чи варто щось змінити? Я думаю, що я звик до неї. Я думаю, що я прийшов до умов...

р.

Чи можна ви поставити таку долю? Ви думаєте, що варто відмовитися від радикальних змін, коли життя в принципі вже дещо коригується? Відчуйте, щоб поділитися думками про це в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное