Як дочка побігла додому, поки моя мама відпочивала в санаторії

«Поїзд до санаторію був першим і останнім відпочинком у віці. Я не чекав, що мій вирощений дочок, щоб бути таким. Хоча я не відхиляти свиней, вони ще більш гідні, ніж люди, Valentina Ivanovna barely тримає спини.

У цьому році дочка Алла подарувала їй мати квиток до санаторію. Мама - сільський чоловік, не звикне до відпочинку. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. При заїзді з санаторію Валентина Івановна провулок.



Поїздка в санаторії "Я скоро буде сімдесяти". Я живу в селі тільки 10 років. У домашніх умовах у мене є невеликий сад, курчата, ковпачок зоіка. Наполягати, що я їду, розсіювати. Вона вже була оплачена для поїздки, тому немає куди піти. Я запакував валізу і пішов відпочивати, попросила дочку шукати після господаря, а сусід поцікавив мене, що вона буде виглядати після.



Я не залишаю свого будинку в селі. Затишна там стіни нагадують мене про чоловіка, який проїхав 5 років тому. Він був свого роду і відлякую, я хотів би сидіти на ганку і зустрітися з новим днем в дачі, дивлячись, коли я приєднуюся до коханої на хмарі.



Я на ноги з ранку до ночі. Потім подаємо курку, потім з молоком корову, зробіть сир, подрібніть дерево. Іноді я продаю сир і молоко зі сметаною на ринку. До тих пір, як я живу, я буду все в моїй владі, щоб допомогти людям і сім'ї. Аня і її чоловік і молода дитина живуть в квартирі, заощаджують гроші на будівництво будинку. Я теж заощаджу, тому що я нічого не кажу.

р.

Цього року моя дочка вирішила зробити мене щасливою. Він приходить і дає мені двотижневу подорож до санаторію. Я не збираюся йти, я просив все назад. Але Мене з'ясувалося, що вони хотіли бути в природі з цілою родиною, і вони будуть виглядати після господаря. Ось ми йдемо.



У санаторії я трохи відпочивав, навіть знайшов друг, з яким я почув увечері для чашки чаю. Я пішов в басейн і масаж, це було добре. І я пропустив рідні стіни, мої хриї і мій коу. Я хочу поговорити з ними, живити їх, піклуючись про них. І пішов додому. Я бачив мій подвір'я і мій серце припинив. Як це було зроблено?



Я вирішив спрощувати життя. Поставте воду в будинок. Продається мій коров, Зойка. Продається курка і гасла. Коли я думаю, що це все, я не можу допомогти кричати. Як так, мій дорогий душ, Зіка, було продано! Вона була як моя родина. Щоранку я співаю пісні до неї, поки я зловив її і поговорив її. Вона була мій найкраща друг...



Anya - сказав, що я не в вікі тримати будинок. Вам необхідно подбати про себе і не йти на ринок з важкими мішками. Але вона не розуміла, бо я щаслива. Тепер, принаймні, сидить вікно і торкнуться весь день. Я не пробачаю її для такої чіткої дії. Навіть якщо вона хоче. Ви не можете це зробити. Я не знаю, якщо я ніколи не зроблю миру з дочкою, я дуже шкода, що вона зробила це мені.

669653.

З редакційної колегії Валентина Іванівна частково правий. Але її дочка права своїми силами. З одного боку Валентина Івановна потребує підтримки, вона вже не молодий, вона все більш складна для неї, щоб впоратися з самобутністю. З іншого боку, Anya зробив страшну річ для її матері. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Не всі люблять це життя. Будь-яка вирішила зробити все простіше, так як вона думала, щоб захистити її від зайвої втоми. Але моя дочка не розуміла, що люди в с. думають по-різному. Кожна леза з трави, вирощеної своїми руками, кожна курка є другом. І корови загалом, разом з собаками, стають кращими співрозмовниками, психотерапевтами та друзями. Уявіть, що ваш вихованець проданий, щоб вам не довелося ходити з ним і подбати про нього. Що робити?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное