Чому студенти сучасної школи

Кожна хвилина щось відбувається в нашій голові. продумані процеси різної складностій Найчастіше ми навчаємо наш мозок, краще це працює. Тим не менш, реальність полягає в тому, що дуже часто люди знайдуть до цього. Після того, як все простіше витрачати ще одну годину перегляду корму в соціальних мережах, ніж на себе і вашому розвитку.



У певній мірі сучасне покоління властива інітратія. Звичайно, залежить від освіти і освіти людини. Але якщо ви подивитеся навколо, то це здається, що люди просто не хочуть бути розумними і не прагнуть до неї. Сьогодні видання. "Сайт" Я хочу розповісти про цю тему!

Коли я займав педагогічну практику в школі, я мав можливість провести значну кількість уроків російської мови та літератури. І якщо останній може хоча б якось зацікавлених школярів, мова прикрашала список практично непотрібних предметів.

Не про те, як презентувати інформацію. Саме тому, що всі ці хитрі правила, здавалося б, нездатні дітям. Як, яка різниця робить, «і» або «і» написано в слово, якщо сенс зрозумілий? Тільки тут кілька людей думають, що засвоєння цих правил не є чисто мовною історією. Вивчення будь-якої мови розвиває логічне мислення та інші думки.



Мета загальної цифровості – покращити життя. Однак ми живемо у віці, де вражається поліпшення вагінальних зображень. Люди не хочуть процідатися. Щоб знайти потрібну інформацію за лічені секунди, ви можете знайти в Google. І ви не повинні пам'ятати його на всіх, тому що ви можете відкрити відомий пошуковий двигун знову. Він пам'ятає все.

Соціальні мережі та їх вплив та соціальні мережі? Ми проводимо багато часу в них: застібаємо стрічку, кладемо вподобання, напишіть коментарі. З усіх сторін ми конвертуємо вміст, який, на жаль, не всі здатні фільтрувати. Особливо це стосується дітей і підлітків.

р.

Мова спрощування в Інтернеті. Наприклад, відео на популярній соціальній мережі Insragram може прослужити максимум 1 хвилини. Але чому багато часу переглядають 15-секундний кліп на TikTok? Не зрозуміло, що можна дізнатися з такого короткого повідомлення. Щоб сміятися на іншому ходовому викликі?

Що таке найбільш розчарування, що популярні молоді блогери люблять їх зрілі супутники. Ми повинні бути ближче до молоді. Або краще, навпаки, щоб показати, наприклад, що потрібно жити по-різному? Ви можете використовувати такі ж соціальні мережі.

767439 Р

Наприклад, не так давно ми сказали вам про 51-річної математики, яка почала TikTok. У своїх коротких відео людина вдається вирішувати приклади і пояснити, як він це робить. Майже 612,000 осіб підписалися на це. Це показує, що всі не втратили.



Однак, коли деякі люди намагаються створити корисний контент, інші роблять багато грошей від розваг. Які нові заплутані будинки Tik-Tok варто? Мільйони людей дивляться на групу молодих людей, які живуть під одним дахом і беруть участь у засобі. Про те, що це звичайні корпоративні проекти, мета яких – заробити гроші.

доб. 5

До тих пір, поки попит не буде. Так що ми можемо зупинити цей нескінченний процес деградації? Питання здається риторики, але я впевнений, що ви можете придумати самостійно. Розкажіть, як ви відчуваєте, що відбувається навколо вас, і що турбує вас найбільше? Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное