Шкідник прізвисько Ботанічний готує найсмачніші смузі з кавуна

вже розпочато сезон кавуна. Отже, знову питання використання залишків м'якоть актуальне. Що робити, якщо ви опануєте всі 7 кг просто немає міцності, кавуна спійманий не дуже смачний або трохи трахнув? Відповідь на всі ці питання сьогодні у мене є одна: смузі з кавуна з ягодами і фруктами.



Смузі кавуна, абрикоси, м'ята Несподіване поєднання смаку, яке ідеально підходить для освіження на спекотний літній день. Кількість інгредієнтів розраховується на великому склянці. У цьому випадку я буквально додав пару листків, щоб не зіпсувати колір напою.

р.

інгредієнти
  • 2 абрикоси
  • 100 г безшовної кавунової м'якоті
  • пердят
  • 1 ч.л. меду (за бажанням)


, Україна

Підготовка
  1. Розділіть промиті абрикоси навпіл і видаліть кісточку.
  2. Відправте шматочки абрикосу в чашу блендера разом з листям м'яти.
    187414р.

  3. Подрібніть до однорідної консистенції.
  4. Додайте кубики кавунової м'якоті без насіння і ложку меду. Якщо ще кілька кісток, немає проблеми. Ми раніше писали про переваги здоров’я.
  5. Ще раз знову збити вміст чаші, щоб отримати однорідну рідину.


  6. Залийте його на склянку, додайте скибочку лимона і пару кубиків льоду.
  7. Яскравий, свіжий і трохи кислий, оскільки мої абрикоси не дуже дозрівають. Якщо вам подобається солодка, додайте більше меду.
  8. Пити добре. Бон привіт!


Кавуна, банан, лимонний сік Найпоширеніший варіант кавунової гладі. Вершково-солодкий банан і кавун відмінно доповнять один одному, створюючи неповторний новий смак.



інгредієнти
  • 1 банан
  • 100г кавун пульпи
  • 1 ст. л. лимонного соку


Підготовка
  1. Зріжте м'якоть кавуна з кубиками, видаліть кісточки при можливості.
  2. Щоб розгладити освіження влітку тепла, логічно охолодити його. Але охолоджений напій, згідно з експертами, втрачає деякий смак. Так ми збираємось охолонути інгредієнти. Надішліть кубики кавуна в холодильник на годину або два.
  3. Надішліть зрізаний банан там.
  4. Після цього віджимають сік з лимона.
  5. Поставте охолоджені банани і кавун в чашу блендера. Додайте лимонний сік. Подрібніть її до однорідності. Можна покласти куб льоду на склянці.
    р.

  6. При збитті маса насичена киснем, набуває ніжний рожевий колір і незрівняний смак.


  7. Зберігайте вітамінний напій, який довго не варто, використовуйте його охолодженим. Бон привіт!


Варіант кавун і м'ята для тих, хто любить тільки хардкор багатий смак м'яти. З недоліків можна назвати не дуже апетитним коричневим кольором напою. Але це освіжаючий, як Хірлі Спірмінт.



інгредієнти
  • 150-170г кавун м'якоті
  • пердят


Підготовка
  1. Ретельно вимити гілочку м'яти під проточною водою.
  2. Відокремити листя з нього і змішати в чаші блендера з кубиками кавуна.
  3. Подрібніть все для однорідності.


  4. Це дійсно м'ята свіжі! Бон привіт!


Кавуна і чорниця Горіхові смузі з кавуна і ожини будуть служити прекрасним стартом для нового дня. Після всього, про корисні властивості чорниці сьогодні чули всі прихильники правильного харчування.



інгредієнти
  • 70г чорниця
  • 100г кавун пульпи


Підготовка
  1. Очистити м'якоть кавуна з шкіри і насіння, нарізати на середні шматочки. Приготувати ягоди.
  2. Поставте в чашу блендера.
    р.

  3. Поміряти його на однорідність.


  4. Залийте в склянку, прикрасьте кубиками льоду і цільними ягодами.
  5. Подавати охолоджений.


У деяких рецептах кавунових коктейлів довелося зустріти молоко. Але я особисто думаю, що його не потрібно додавати до розм'якшення з кавуном. По-перше, сама кавуна дуже соковита і не потребує додаткової рідини. По-друге, в деяких людей поєднання молока і кавуна може викликати певні проблеми травлення.

Моя родина подобалася кавуна і банан розгладжує найбільшу. Що таке улюблене? Ми готуємо смузі з кавуном і насолоджуємось яскравими смаками літа. Смачні та нові кулінарні відкриття!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное