Коли настає нефрика, я категорично оживлюю, що він повинен принести.

Життя поза містом сповнена міцної праці та свіжого повітря. Вирощування врожаю, врожаю. А десь ще закріпити щось, ремонт, настоянка з курчатами, розтопити плиту, довести воду. І якщо Прибули родичі Щоб отримати краще з комірки і покласти його на стіл.



У місті є ГМО, бідні люди. Автомобільний вихлоп, живе в бетонних коробках і в цілому кожна друга психічна проблема. Чи є це село? Прийміть рідних, і ви живете самостійно, і ви більше 60. Що ви відчуваєте себе шкода?

Всім життям я працював на заводі в обласному центрі. І коли він згорнувся, я вирішив виїхати з міста, до сільської місцевості. Жити можна дешевше і знайти підходящий будинок набагато простіше. Я 64 роки і всі я хочу миру. І мій дочок пішов за кордоном. Іноді ми спілкуємося в Інтернеті, але щороку менше і менше.



Я почав з нуля. Я навчився, поспілкуватися з місцевими На всіх сортах тріфл. Наприклад, постійні розмови про сусідів. Ви бачите, немає звички сидячи в Інтернеті або навіть перегляду телевізора. У мене є 3 канали і я не можу дивитися їх. Езар з

Дуже складно. Хоча я був не лаціна, я був постійно втомився і не міг звикнути до щоденної процедури. Це не жарт, коли вони кажуть, що ви повинні отримати в світанку і піти в ліжко в 8:00. У той же час багато речей потрібно зробити, що іноді місто здавалося мені невеликими, дратівливими дітьми з їх «комплексними» проблемами.



І знову, родичі і знайомства спочатку часто називають мене, попросили мене, як це було і якщо мені потрібна допомога. Але щороку знайомства стала більш напруженою, а родичі просто не встигли за старіння жінки з деяких селищ. І я став більш і старшою жінкою. Я навіть почав носити головки

Але пара років тому сестра мала онука. І як магічно мій нефрит зацікавився здоров’ям своєї тітки. Не думаю, що це спадкування. Ні, один день вони просто називають і просили, якщо я можу приїхати до мене, розслабитися, смажені шашлики і просто провести час з моїм тілом. Природно, я погодився. Я не знаю, що він буде перетворюватися.



Все було дуже великим. Я побачила свою сім'ю, і вони продемонстрували мене Невелика, беззахисна і дуже посмішка дівчина. Яскравий, солодкий малюк. Я спробував мене краще. Вона взяла участь у своїх резервах, не доторкнулася молоді з питаннями, показали, що річка була, де кращі місця для ходьба в нашому селищі. Я був відпочинком.

Наступного року вони прибули без малюка – вона залишилася з няні. Молодь приніс деякі ласощі, але також привезли аудіообладнання, спирт і навіть сонячні покриви. Гуд музика, фаршировані і переважно подаються мною. В цілому, нічого поганого: Я не їсти багато, у мене є багато товарів. На мене не зраджували сусіди.



І минулий рік був дійсно поганий. Вони нічого не доводять, тільки міцні напої. Я прийшов з друзями, які не скажуть, Всі дні були дуже вибрані і розслаблені. Вони навіть мали конфлікти з національною молодь. В кінці я запросив в дуже невибагливий тон, щоб прийняти деякі мої збереження з мною. А ягоди були зібрані, і яблука були так багато, щоб вони були ледь.



Я зрозумів, що тепер вони вважають мій будинок їх дачею. І для них я просто стара жінка, яка потребує трохи уваги, і вона просто щаслива, приступна. Готуємо, готуємо. І тримайте його чистими, коли ми отримуємо там. Але це не те, що анонс мені найбільше. Я просто хочу миру і спокій в будинку.

Я не даю нічого зайвого до родичів. Нехай вони візьмуть, це ще зіпсує. Але я не щасливий з ними. Не дайте їм повернутися, я просто хворий на них. Я вгадаю, що я дійсно стала старою громіздкою, і давайте залишитися таким чином. Зв'язок з братом Після всього, коли всі будинки, вона не допускається грати з її грандіозним.



Я думаю, що це океї. Уроки кричуща і кричуща малюка. Ви можете звернутися до вашого бізнесу, не відволікаючись. Ви не можете прочитати книгу, але ви можете подивитися відео про тварин. Решта важлива, звичайно. Але без чесної роботи, ніде. І давайте родичам відпочинок за кордоном. Всі двері відкриті, чому і старша жінка?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное