Як зрозуміти дочку-завдяки, що жахливо запустили квартиру

На підвіконнях люди, які не дадуть єдиного розпилу пилу і прогулянку щодня вологою тканиною, розтираючи меблі для блиску. У нас є творчі люди, які не бачать нічого страшного в посуді, немовляті в раковині або акуратно складені шкарпетки під стіл. Неважливо, якщо батьки обробляється чистотою, чи є вони ідеальний будинок замовлення або ні, вони вважають, що діти повинні бути чистими. Вера Петровна є обов'язковою, що дочка-в-права не виконує обов'язки будинку, і вона наполягає на переосвіті дружини сина.



Я не побачила сина, щоб не зіпсувати настрій або його. Я зацікавив мене. Я не можу стояти недбалих людей. Що я бачив в суботу мене в степу. Як будинок привозити в такий спосіб, не варто відступати до життя в такому спальню? ?



Головна обов'язки Моя дочка не використовується для очищення. Щоразу я ходжу в, я бачу одну картину: вона сидить в моніторі ноутбука і каже, що це працює. Вона не встигає чистити. Я навчив сина з раннього віку, щоб покласти все на своєму місці, щоб очистити іграшки після гри, мити пластину з мене.



Але ніна не очищає. вона одружена Вадим 3 роки тому. Вони не мають дітей, які, ймовірно, добре, тому що в таких мезах малюк не вижити. Ніна не готова до цієї відповідальності, тому вони не мають тварин в домашніх умовах. Не потрібно турбуватися. Її чоловік на роботі, тому вона на свій день.



Я вже думав, що я помітив свою квартиру на Вадимі. А тепер це його майно, і це не приємно пережити його. Але я часто сказав, що дружини не повинні бути, як Nina робить. Це не бізнес, це навіть не підготує. У нас є пакети для доставки їжі в домашніх умовах. Суші, Піца.



Ніна каже, що вона не повинна чистити, вона зайнята. Миття посуду при чистоті готове, тим же миттям. Ви не можете Якщо вони проживали в оренду квартиру, господиня вже давно здивує їх. Ні один перенесе мене в домашніх умовах. І я запитую, людсько, робити прибирання один раз на тиждень, це буде чистка. Чи займе це довге?



Коли Вадим говорить про очищення після наших розмов, вона кидає тартру, кажучи, що вона не є лауннтом або очищувачем. Запропонує прибирання компанії для виклику додому. Якщо вони не зберігають замовлення. З лазису для оплати незнайомців щодня? І багато з них. Моя син вже купила посудомийну машину і роботу пилососа. Знаходиться всередині.



Очевидно, що Вера Петровна не говорить про її дочку-завдання, але грає зіпсований телефон з сином. Зважаючи на це, зв’язок Вадима та Ніни. Краще за дружини, щоб боротися з життям самостійно, без допомоги своїх матерів. Вадим і Ніна повинні ділитися побутовими обов'язками. Так як вони працюють, вони втомлюються, і ніхто не хоче витрачати їх на очищення енергії ввечері. Не дивно. І Вера Петровна додає паливо в вогонь. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное